Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyem a törpenyúlamat?

Honnan vegyem a törpenyúlamat?

Figyelt kérdés

Aztén is tudom hogy tenyésztből kell de valaki tuna ajánlani? Mert szeretnék biztosra menni. Úgye esti állatok, és nem lehet betanítani őket hogy este aludjanak? :)

előre is köszönöm a választ.



2020. dec. 26. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

WonderBunny az egyik legjobb és a weboldaljukon még tesztek is vannak készen állsz e egy nyuszira néven.

Én azt ajánlom + youtubon is vannak róluk videó.

2020. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak kérdezem!


1. kérdező, és moderátorok.


Itt nem tilos a reklám?

2020. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De akkor be lehet tanítani hogy este aludjon?Ha belehet akkor hogyan vagy arról is van youtube videó mert én nem találatam
2020. dec. 26. 09:13
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Tehát nem szabad segíteni a kérdezőnek mert jaj reklám? Muszáj mindenbe belekötni.... De nyugodtan trollkodj másik kategóriákban is, ezen gondolatmenet alapján az oldal kêrdéseinek 60%át törölni kéne. Pedig azokkal (ahol itt sem) semmi baj nincsen csak az ilyen trollokkal akiknek nincs jobb dolguk és annyi tömérdek idejük van, amit pl akár önfejlesztéssel vagy önkénteskedéssel is tölthetnél. Szomorú, hogy ennyire futja.


Kérdező, a nyuszik nem éjjeli állatok, viszont napkeltekor és szürkületkor a legaktívabbak. Akit még ajánlanék a WonderBunny-n kívül az az Ország közepe hobbi tenyészet.

2020. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de nem vagyok troll komolyan kérdeztem mert biztosra akkarok menni.
2020. dec. 26. 09:30
 6/13 A kérdező kommentje:

Valaki vásárolt/ajánlaná/véleményezné a nyuszpuszta törpenyúl tenyészetett?

Onnan érdemes vásárolni

2020. dec. 26. 09:46
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

A boltok is a tenyésztőktől veszik, csak nagyban, és ezért olcsóbban.


Meg sok a kidobott nyúl, fogadj örökbe, mintsem nyúlszaporítóknak fizess!

2020. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehagytam az utolsó monadtból a kérdőjelet.:

Itt a kérdőjel--> ?

2020. dec. 26. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
7: a boltok szaporítóktól veszik, nekik nem érdekük hogy jó körülmények közé kerüljön az állat csak a haszon érdekli őket
2020. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

9.-nek.


Aha...a tenyésztő meg hobbiból csinálja, és inkább éhezik, mintsem eladja a kisnyulakat, ugye?

2020. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!