Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Help! Új dzsungi hörcsög nem...

Help! Új dzsungi hörcsög nem mozog, nem iszik, hideg a teste. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztuk haza, meleg szobában van, nem sérült meg fizikailag. Tegnap óta a nagymamám szobájában volt, aki nagyon hangosan hallgatja a TV-t. Ma délután kihoztam onnan egy csendesebb szobába, akkor vettem észre, hogy nem igazán mozog és hideg a teste. Nem reagál, ha hozzáérek. Ha nedves ujjal az arcához érek, nem nyalja le a vízcseppet sem, szerintem nem is táplálkozik vagy iszik. Ha felébresztgetem, akkor csak mozdulatlanul áll és néz. Gondolom kikészült a hangos tévétől. Hogyan lehet életre kelteni szegényt? Betettem neki egy meleg vizes palackot zokniba burkolva, hátha felmelegszik, és le van kapcsolva a lámpa is. Betettem még egy tálkába vizet, hátha baja van a golyós itatóval. Valamit még tudok tenni?

2020. dec. 29. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mást nem nagyon tudsz,vársz.
2020. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Meglehet, hogy sokkot kapott a tv-től?

Ez azt írja, hogy csendes, meleg hely kell, szénával, a ketrec mérete, a hőmérséklet...


[link]

2020. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy a TV lesz a ludas, vagy eleve beteg volt... Bár nem tüsszög és nincs sebe sem. Tegnap tettem be neki illatmentes papír kendő cafatokat, azt ügyesen bevitte a házába bélésnek, legalább ennyi életjelet mutatott :')
2020. dec. 29. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Biztosan nem a TV az oka. Honnan van a höri? Hol laksz?
2020. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, a WestEnd-ből van. Ez a negyedik hörim, amit ott vettem. Az előző háromból kettő 2 évet élt, egy pedig felet. (Félreértések elkerülése végett mindegyik hörcsögöt egyedül tartottam, nem együtt.)
2020. dec. 29. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Kérlek ne vásárolj állatot kereskedésben soha többé... :( Ezt olvasd el:

[link]

Ha reggel még élni fog, közülük vidd el valakihez:

[link]

Marsiné Ági az egyik legjobb. És az árai is barátiak.

2020. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

A kérdező írta, hogy a nagyival egy szobában volt, és ott hangosan ment a tv.

A linkben, amit felraktam, írja, hogy nem szereti a zajos helyeket...

Ha ez hülyeség, akkor a Wikit kellene kritizálni és lehúzni, nem engem.

2020. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti a zajos helyeket. Ez tény. De nem fog belehalni néhány óra hangos TV-be. Gondolom nem metált hallgatott egész végig a mama...
2020. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Update: Az állat életjeleket mutat. :D este ahogy matattam a ketrecében, rámvisított. Nem a legbarátságosabb, de legalább nem csak úgy hever. Később láttam, hogy mókuskerekezik, de amint közel értem, megdermedt. Tettem be neki egy darab almát kiengesztelésül, ami ma reggelre megevődött :) a házikó is tovább lett bélelve, szóval szerintem van remény, csak nagyon szorong szegény. Ez lehet a TV-től, vagy attól, hogy rosszul szocializálódott a kisállat kereskedésben, vagy mindkettő.
2020. dec. 30. 11:15
 10/10 anonim válasza:
80%
Lehet csak új neki a helyzet, de ha továbbra is ezt csinálja, akkor szerintem fordulj hozzáértő emberhez
2020. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!