Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehetne egy tárolódobozra...

Hogy lehetne egy tárolódobozra rácsos tetőt készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a tárolódobozt szeretném megvenni a höcsögömnek, és hogy ne tudjon melszökni, rácsos tető kéne. ilyet hogy tudok csinálni?



2020. dec. 29. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Van rácsod? Ha nincs, veszel egy ilyesmit: [link] Ez nem jó, mert csak 40 cm az egyik irányba, neked legalább 58 kellene. Veszel 3db ilyesmi zsanért: [link] Kettőt felcsavarozol a műanyag doboz tetejére. A harmadikat szétvágod úgy, hogy legyen kettő oldallapod (tehát a középső forgós rész nem kell). Egy ilyen oldallappal illetve a már felcsavarozott zsanér felső (szabad) oldallapjával pedig közrefogod a rácsot; csavarral rögzíted. Nem tudom, hogy érthető-e. Tehát zsanér+rács+levágott zsanér és ezeken átmegy 2-2 csavar.

Amúgy nem lehet ilyet készen kapni? Lehet olcsóbban jönnél ki vele.

2020. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem jo horcsognek, muanyagot szetragja. Terrarium.
2020. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Törpehörcsögnek tökéletes a műanyag tárolódoboz. Már ha megfelelő méretű. Nem tudják kirágni. Ezek a jók:

[link]

Viszont aranynak nem jók, mert egyik sem éri el alul a minimum 4.000 cm2-es alapterületet. A legegyszerűbb, ha megveszed hozzá a tetejét is, majd a szélén egy pár centit hagyva kivágod a tetejét, hogy az gyakorlatilag egy keret legyen. Ezután ponthegesztett rácsot lehet tűzni a lukas részre.

2020. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 köszi, mondjuk csak félig értem, de amúgy ha pl. egy ilyet: [link] veszek és cellux-al az oldalához rögzítem? az nem marad meg úgy igaz?
2020. dec. 29. 18:53
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 köszi ez jó ötletnek tűnik
2020. dec. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!