Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítcsam meg a tengeri...

Hogyan tanítcsam meg a tengerimalacomat új trükkökre?

Figyelt kérdés

Egészen okos állatka találékony és szerintem képpes lenne trükökre .

De még csak 2 hónapja lakik nálam és a családomnál és nem vagyok szakértő sem . Rengeteg időm van foglalkozni vele. 10 hónapos.



2020. dec. 30. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
jutalomfalat és klikker
2020. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kijelenthetem hogy tengerimalac szakértő vagyok :D najó azért nem...nekem van két tengerimalacom akik tudnak egy-két egyszerűbb trükköt pl forgás, két lábon állás, orrukra rakni jutalom falatot és azt megtartani. Ezt a legjobban szárított, lapított borsópehellyel tudod elérni, imádják. De hízlaló, nem szabad sokat adni csak 3-4 db-ot esetleg azokat félbe törni hogy nekik többnek tűnjön. Ezeket a pehelyborsókat kisállatkereskedhésekben megtalálhatod. Forogni úgy tudod megtanítani ha az orránál vezeted a borsót és leírsz a kezeddel egy kört majd odaadod neki a borsót. Ezt megcsinálod párszor. Majd másnap sokkal gyorsabban és ügyesebben megfogja csinálni. Két lábra állás meg csak annyi hogy a borsót a feje fölé emeled hogy onnan megegye. Nekik a borsó a jutalomfalat, ha valamit jól csinál akkor adj neki egy kicsit. És majd idővel forgással meg két lábon állással fog kunyerálgatni hamit :D
2020. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Első válaszolónak csak annyit mondok hogy a tengerimalacok nem kutyák
2020. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

"Tanítcsam"?????

Inkább a helyesírási szótárt lapozgasd!

2020. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!