Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac tenyésztők?

Tengerimalac tenyésztők?

Figyelt kérdés

Tengerimalac tenyészetet keresek, nem pedig kisállatkereskedést vagy szaporítókat.

Honnan tudhatom, hogy mindegyik tenyészet valóban tenyészet, és nem csak odaírják?


A Malackafalva pl szimpatikus, valakinek van valami tapasztalatuk velük?



2020. dec. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Igazából tenyésztőkkel nincs sok tapasztalatom, én mindig örökbe fogadtam. Viszont ha tényleg tenyésztő az illető, akkor vannak az állatainak egészségügyi szűrési, tud származási lapot adni, és jó tartási körülményeket biztosít az állatainak.

A Malackafalváról nincs tapasztalatom, én Szeged mellett lakom. Viszont ha nem zavar az utazás, Sándorfalván (Szeged mellet) van a Csodapoca tenyészet. Tengerimalacok terén nincs vele tapasztalatom, viszont egy nagyon lelkiismeretes, és elismert nyúltenyésztő (a Wonder Bunny tenyészet is az övé), itt a gyakorin is minden nyuszitenyésztős kérdésnél ajánlják, nekem is jó tapasztalatom van vele. Ha gondolod utánanézhetsz.

2020. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A malacvédő vagy mentő egyesület weboldalán megtalálod a facebook csopijukat.

Ott összevannak szedve a malactenyésztők és tapasztalatokat is olvashatsz a tagoktól

2020. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

1.-nek.


Te, már megint itt reklámozod magad "vunderbani"? Ennyire nem megy a bolt?

2020. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a malackafalváról vettem a tengerimalacokat, és ott egészségesen, rendben tartják őket. Szerintem érdemes ott vásárolni, de nem csak a malacokat lehet beszerezni tőlük hanem mindenféle kelléket ami kell.
2022. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A malackafalva sajnos egy szaporító telep, nem rendes tenyészet. Nem csak tengerimalacokat szaporítanak, hanem hörcsögöket stb. Nagyon jó marketinggel rendelkeznek és nagyon jó videóik is vannak, ez elég meggyőző és csalogató a legtöbb embernek, aki nincs otthon a témában. De nem fajtatiszta állatokat árulnak fajtatisztaként olyan áron mint a rendes tenyészetekben.
2022. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül a kérdés után vettem a Malackafalvától, és tündérek a malacok, imádjuk őket, DE ha újabb malacot kéne vennem, már nem támogatnám őket egy forinttal sem. Sajnos későn tudtam meg, hogy nem tenyésztők, és csak a pénz a lényeg. A két malac együtt valami 30ezer forint volt, és bár semmiért le nem cserélnénk őket, de nagyon csalódtam bennük, és átverve éreztem magam utána.


Szóval ha valaki utólag ehhez a kérdéshez téved:

NE VEGYETEK SEMMIT A MALACKAFALVÁTÓL.

2022. febr. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!