Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok dzsungáriai törpehö...

Mondanátok dzsungáriai törpehörcsögnek jó minőségű faforgács almot? Vagy mindegy, hogy milyet teszek be neki? A csutkaalomról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Inkább kenderalmot vagy papíralmot használj.


A csutkaalom nagyon kemény, a forgács meg poros.

2021. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Chripsi fajtájú almot használok. Vagy pl van ilyen kisebb kiszerelésű "dínós" (ilyen danonino szerű kis rajzolt díno van a zacskóján) alom. Nem tudom már mi a neve.
2021. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek jók:


[link]


[link]


[link]


A csutkaalom túl kemény, teljes alomnak nem szabad használni. Bántja a talpakat, talpfekélyt is okozhat, és ásni sem tud benne a hörcsög. Azt egy kis (kb 10-20 cm átmérőjű) részre érdemes tenni, mert a karmokat viszont jól koptatja. Én abba szoktam nasikat elrejteni. Ahogy keresi, kopik közben a karma.


Kedvezmény zooplusos első rendelésre:


[link]

2021. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!:)
2021. jan. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!