Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor büdös a törpenyúl...

Most akkor büdös a törpenyúl vagy nem?

Figyelt kérdés
Nekem ismerős mondta (kettő is), hogy nehogy nyulat vegyek a lakásba, mert nagyon büdös a pisije. Akkor is, ha minden nap takarítom.
2010. aug. 14. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom a törpe nyúl milyen, de gondolom olyan, mint a többi házi nyúl. Azok tudnak büdösek lenni. Viszont atörpénél biztosan van rá valami megoldás, hisz akkor nem árulnák kisállatkereskedésben. Térj be valamelyikbe és kérdezd meg, hogy hogyan kell ezt orvosolni, milyen sűrűn igényel takarítást stb.
2010. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon lényeges szempont, hogy milyen a lakás szellőzése, azon is sok múlik, meg persze a rendszeres takarítása a nyuszinak. Sajnos a mi lakásunkban megáll a levegő, ha meg kereszthuzatot csinálunk, az ajtók csapódnak be, úgyhogy nem szerencsés, ilyen lakásba nem való nyuszi, egyszer volt törpenyulam, de sajnos akárhogy takarítottam, nem volt meg a megfelelő szellőzés, és mindig büdös volt, elajándékoztam neki is megfelelőbb helyre.
2010. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

A ketrecbe eveszel egy sarokwc-t neki,csak abba teszel forgácsot,meg szénát a széna tartóba.

A wc-t naponta kitisztítod,és az egész ketrecet kisöpröd,hogy a széthordott széna ne zavarja.ez kb. 5 perc.


így a nyuszinak semmi szaga sincs.


a legtöbb jó minőségű nyúltáp már olya,hogy tesznek bele olyan anyagot,amitől kevésbé lesz büdös a pisije,kakija.


én mondjuk reggel este tisztítom,de egyébként semmi szaga.


maga a nyuszi pedig nagyon illatos szerintem,iszonyú finom szaga van.

2010. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!