Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpesünöm nem kedvel...

A törpesünöm nem kedvel engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sajnos rájöttem,hogy hosszú távon nem fog működni ez. Ugyanis van egy törpesünim. Tavaly vettem. Az elején sokat foglalkoztam vele, de nem jött az áttörés. Nem barátkozott meg velem. Nagyon sokat puffog és már meg is harapott. Nem esett ettől bántódásom, csak azt érzem,hogy neki jobb gazdira van szüksége. Ezek mellett időm sincs már úgy foglalkozni vele. Néha néha kiveszem esténként. De nem szereti. Nagyon el vagyok keseredve. Gondolkodom, hogy esetleg eladjam e. De nincs szívem,mert akármilyen morcos is én szeretem és hiányozna. De tudom közben,hogy valaki pedig meg tudja hódítani ezeknek a piciknek a szívét. Nem tudom mit tegyek.😞

Kérem a negatív kommenteket mellőzzétek. Szerintem ettől nem vagyok rossz ember.. neki akarok jót!



2021. jan. 14. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ööö....

Ez most valami informatikushumor?

2021. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
76%

Nekem hörcsögöm van és csak annyit kellett tennem ez ügyben, hogy kiderítem mit szeret csinálni, mi a kedvenc nasia. A hörim imádja a szotyit (a neve is ez) és akárhányszor bemegyek a szobámba kijön a kuckójából és ,,elõadást" tart.

Szerintem ki kéne derítened, hogy mit szeret csinálni a sünid és ha úgy gondolod, hogy egyedül érzi magát, akkor szerezz neki egy ideális társat!

De szerintem semmiképp ne add el vagy ilyesmi! Csak hagyni kell neki egy kis idõt!

2021. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!