Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsillának melyk ketrec?

Csincsillának melyk ketrec?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2021. jan. 31. 20:31
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
11 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
2-4 db csincsillának
2021. jan. 31. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan csincsillam meg nem volt, de tengerimalacaim igen, mi is reszben fa ketreccel kezdtuk...soha tobbet. Hiaba volt lekezelve mindenfelevel, takarithatatlan volt es egy ido utan budos (gondolom a pisitol). Szoval en faban (ebbol kiindulva) nem gondolkoznek. Egyebkent 2 db csincsillanak is kicsik ezek a ketrecek, az utolso hatareset,de minimum 150 centi magasnak kene lenniuk (unokatesoimnak volt csincsillajuk, szoval valamennyi fogalmam van roluk :D).
2021. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon-nagyon pici. A másik kettőből esetleg.

De amúgy én sem ajánlom a fa ketrecet, bár nekünk csak nyulaink vannak, és a szagon és a nehéz tisztításon kívül a rágcsálás is mókás lesz. Olyan hang lesz éjjel-nappal,mintha ácsműhelyben lennél. Aztán ahogy pusztítják a fát, a kinézet is olyan lesz.

2021. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tudnátok linkelni nagy fém ketrecet? Én sehol nem láttam....
2021. jan. 31. 20:53
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a legnagyobb amit találtam.

2021. jan. 31. 20:57
 6/8 A kérdező kommentje:

Szobába lehet őket tartani? Mármint úgy, hogy 1 kisebb szobába (10 nm) szabadon vannak?

Vagy esetleg egy madárröpdében ( nagyban, bent)

2021. jan. 31. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csincsilla imádók facebook csopiba érdeklődj inkább.
2021. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 úgy tudom szeretik a magasságot szóval 24/7 kiengedve nem biztos hogy sok értelme van, de ha van egy külön szobátok meg lehet csinálni úgy is hogy ott van a ketrec (Ferplast Furet Tower pl jó cucc és használtan egész jó áron lehet kapni (vagy két Furet XL-ből barkácsolni)) raktok be polcokat/szekrényt a cuccaiknak 8alom, táp, csere bújók stb) a szobát pedig állatbiztossá teszitek hogy ne tudjanak hozzáférni vezetékekhez, konnektorokhhoz, akkor szuper játszóteret lehet nekik kialakítani és naponta felügyelet mellett kiengedni őket.
2021. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!