Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe nyuszinak heti hányszo...

A törpe nyuszinak heti hányszor kell adni zöldséget?

Figyelt kérdés

1. Baj ha van kb. 10 fajta zöldség, gyümölcs és csak ezeket cserélgetem, nem pedig 40 fajtát?

2. Heti hányszor, mekkora darab zöldet kap?

3. Hol veszitek a szénát és kb. hány kg fogyaszt a nyuszitok?

4. Milyen fajta táppal etetek?

5. Mi a neve?

6. Milyen fogkoptatót használtok?

7. Miskolcon tudtok jó egzós dokit?

8. Kb. mennyibe kerül az ivartalanitas és hány hónapos kortól lehet ivartalanítani?

Benne vagyok a Törpenyuszisok csoportban és a wonder bunny oldalon olvastam utána a nyuszi tartásnak.

Milyen weboldalt ajánlotok még ami a törpenyúl tartásról szól?


2021. febr. 5. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha kicsi a nyuszi még (mármint kölyök) akkor ajánlani tudom a Versele Laga Junior tápot. Nekem a 2 törpenyuszim él-hal érte!

Zöldséget én felváltva adok neki, egyik nap saláta levelet,másik nap fél répa a kettőnek + nyuszi kaját! Mellette naponta 2x adok neki egy jó nagy adag szénát!

2021. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez az a táp:

[link]

2021. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem. Nem is ajánlott sok félével, többre valószínűleg érzékeny lesz, puffasztani fogja. Első időszakban, ha kölyök, nem is szabad neki zöldséget adni, utána is csak fokozatosan szoktatni egy-egy újabbhoz.

2. Keveset, ne mindennap. Ha látod, hogy túl puha a bogyó, akkor még csökkenteni kell az adagot.

3. Állateledelbolt, online állateledel bolt, de tudok olyat, aki gazdától veszi a szénát,bálában.

4. Versele laga Cuni Adult Complete. Ilyen müzliket meg hasonlókat felejtsd el, egészségtelenek.

5. Minek mi a neve?

6. Fogkoptató TILOS. Marketing termék, de árt a nyuszinak!!! AHogy a mézes meg cukros rágcsák, joghurt dropszok meg hasonlók is. Nem ehet iylet a nyuszi.

7. Miskolcon nincs nyulas orvos, Pestre érdemes menni vele.

8. 15-35 ezer forint, nemétől és orvostól függően.


A nyúlmentés oldalán ajánlom a tájékozódást, részletesebb, mint a másik kettő, és szakszerűbb is.

2021. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Felsőzsolcán találtam egy állatorvost :)
2021. febr. 5. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!