Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A sünim megunta az ennivalóját...

A sünim megunta az ennivalóját mit csináljak?

Figyelt kérdés
Általában 3 variációban szoktam neki enni addni próbáltam másokat is de nagyon válogatós viszont azt a 3 amit megeszik megunta

2021. febr. 6. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Engedd szabadon az erdõben a vadállatot.
2021. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg feldobni neki élő eleséggel vagy olyan zöldségekkel amiket ehet, esetleg ha tudsz szerezni akkor pépes sün kajával. Nekem is rettenetesen válogatós volt, csak a lazacos kajákat ette meg, de néha arra is ráunt. Akkor adtam neki ilyeneket és utána megint jó lett neki a táp :D
2021. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg törpesünről van szó, ami Európában egyáltalán nem őshonos. Háziállatnak tenyésztik, és a természetben pillanatok alatt elpusztulna.


Az állatokra nem jellemző, hogy nem esznek, mert unják az ételt. Ők nem igénylik a változatosságot úgy, mint az ember. Sok állatnak, pl. a kutyáknak kifejezetten megterhelő, ha folyton váltogatják az ételét, és olyat adnak, amihez nincs hozzászokva az emésztése.

Biztos vagy benne, hogy ez a gond? Ha nem eszik, étvágytalan, és az unalom jeleit mutatja (nem érdeklődik, levert), akkor valószínű, hogy komolyabb baja van. Elsőként vidd el egzotikus állatorvoshoz egy ellenőrzésre. Ha egészségesnek találja, akkor tud segíteni is az étrend bővítésében.

2021. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!