Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Na most rájöttem, miért van ez?

Na most rájöttem, miért van ez?

Figyelt kérdés
Azért nem kerekezik a hörcsögöm, mert wcnek használja! Miért?! Van bent egy 15 centis fürdőhomokja! Meg puhább nedvszívó alma is a sarokban! Meg a legtöbb videóban a höri az alsó labirintusba űrít! Hogy takarítsam le a fa kerékről a pisit, hogy ne arra használja legközelebb? Hogy jöhetne rá, hogy az kerekezésre való, nem wcznek?

2021. febr. 7. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem kerekezik a hörcsögöm, mert wcnek használja!"

Ez a 2 dolog egyáltalán nem függ össze. Attól, hogy belepisilnek, használni szokták. A fa kereket érdemes egy kicsit vizes-ecetes szivaccsal jól megdörzsölni, majd hagyni megszáradni ). Ezután tedd vissza a hörcsöghöz. Illetve ha találsz benne folyékony pisit, akkor azt öntsd a csincsillahomokba. Így a szag alapján valószínűleg oda fog szokni. De persze nincs rá garancia. Viszont ami történik, az teljesen normális. 😊

2021. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hörcsög dolog. Az enyém is rendszeresen össze pisili a kerekét, mondjuk ennek ellenére használja. Próbáld meg, hogy ki veszed tőle pár napra a kereket hátha a homokba fog piszkítani, vagy az alomba. Ha megvan az állandó wc akkor onnan sima liba lesz a dolog. De talán lesznek majd nálam okosabban is akik tudnak rá biztos megoldást.
2021. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most körbevilágítottam vakuval a ketrecet, a kerèk is össze van pisilve, mögötte az egyik sarok is, de nem a homokos! Folyékony pisit fa kereken, nincs akkora mázlim szerintem, de bedörzsölöm a homokkal, hátha átveszi a szagot és visszarakom a dörzsölt homokot a többihez, a kereket meg átecetezem.
2021. febr. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!