Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom eldönteni! A hörcsög...

Nem tudom eldönteni! A hörcsögöm terhes?

Figyelt kérdés
a vásárban vettük.nem olyan régen.fiú hörcsögök közt volt nem tudom de a lehetséges okok miatt ugy gondolom a höri terhes.nem tudom ott történt-e de nagyon pufi lett és nem engedi kivenni.még mindíg nagyon fürge.akkor most terhes?
2010. aug. 16. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jajj ne haragudj,nem tudom,hogy terhes e,de most ittam két doboz sört,és nem tudom,hogy jól látom,vagy sem,de tényleg a konyhai praktikáknál van a kérdés? :)
2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
r ijaították a kérdést, amúgy meg véletlen lehetett
2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xXxOoOxXx ***** válasza:
45%
Pár hét múlva megtudod, ha mászkálnak körülötte a kicsik, akkor az volt:) Ha meg nem akkor teletömte magát.
2010. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xXxOoOxXx ***** válasza:
45%
Pár hét múlva megtudod, ha mászkálnak körülötte a kicsik, akkor az volt:) Ha meg nem akkor teletömte magát kajával.
2010. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát állatkereskedésben elég gyakran előfordul, hogy vemhesen adnak el álltot. Mivel a hörid lány, és fiúk közt volt, elég nagy rá az esélye, ráadásul ha még te is úgy látod, hogy nő... De ne aggódj, a legtöbb kereskedésbe "vissza"veszik a kicsiket.
2010. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.! :)

Ha Veszprém megyei vagy dobj egy privátat. Mert én befogadok tőled piciket ( ha vemhes a hörid ^^ )!

2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valszeg az.

Hát ezen nem kell csodálkozni. Nekünk két TSTVÉR állítólag lány hörit adtak el... hát cenzúrázni kellett volna amit azok műveltek -..- Majd rá olyan két héttel voilá. 8 kis utód. de apuci gondoskodott a kövikről is -.-

2010. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak azért írtam ide hogy sokan lássák nem azért mert begolyóztam!
2010. aug. 19. 09:13
 9/9 anonim ***** válasza:
hogyha vemhes a hörid, akkor nem a teljes hörcsög lesz nagyobb, hanem csak az "alhasa", ha az elején is pufi, akkor nem vemhes. attól még hogy aktív és futkos lehet vemhes, az én degum is most az, mégis ugrál mint a fene.
2010. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!