Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kisállatot (...

Szeretnék egy kisállatot ( hörcsög, nyuszi) a szobámba, de félek hogy büdös lesz tőle bent. Jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés
Mert a gazdi márcegy idő után nyilván megszokja megvészre sem veszi mert hozzászokik az orra, de egy vendég érezni fogja h itt bizony állat van?
2021. febr. 14. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt aki nem a kérdező seggét nyalja a válaszával hanem leírja az igazat mért törlik ki?
2021. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit tartasz büdösnek, nekem pl a széna illatos, nem büdös, de volt már vendégem, aki szerint a szénaillat istállószag. Ha rendesen takarítva vannak a jószàgok, akkor nem lesz konkrétan pisi-kakiszag, de a forgácsnak, szénának van egy természetes illata, az mindenképp lesz.

De szerintem ez majdnem minden állattal így van. É pl egyből érzem azt a tipikus macskaszagot, ha macskás lakásba megyek, akkor is ha tiszta a cicaalom. Magának az állatnak van jellegzetes illata, amit érez az, aki nem ott lakik.

Talán a terráriumi és akváriumi állatok kivételek, mert ők szinte zárt térben vannak.

2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Jó persze ha szabadidődben azzal szórakozol hogy belenyomod a képedet az állat almába akkor az akvárium is büdös. Volt nekem is és ilyen fura ázott növény szaga volt, ha közel hajoltam hozzá. Ha meg ki akartam főzni bele egy fa darabot vagy követ egy hétig élhetetlen volt a lakás
2021. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!