Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt élvezi a malacom vagy...

Ezt élvezi a malacom vagy szenved?

Figyelt kérdés
A tengerimalacok ha folyamatosan simogatják élvezik vagy tűrik? :p és ha néha rezeg mint egy telefon,simogatás közben? Aztán elkezd halkan nyüszögni,nem amikor visítozik,inkább kis nyöszörgések.olyan jó a simogatás vagy unja és menne vissza?
2021. febr. 22. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem a viselkedésükből könnyű megállapítani, hogy kedveli a jelenlétemet, vagy sem. Amikor hazaérek, a macska szalad felém, és dörgölőzik a lábamhoz dorombolva. A papagáj, ha meglát, akkor rámrepül, és elkezdi tisztítani a hajamat és etetni a fülemet. Szóval nem menekülnek előlem, ellenkezőleg. Ha észrevesznek, akkor szaladnak felém. Ha a távolléted után a te jelenlétedet észreveszi a tengerimalacod, akkor hogyan viselkedik? (Mióta tartod? Te eteted?)
2021. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalac zsákmányállat és kevés malacka van aki igazán kötődik a gazdájához. Egyébként az én malacaim is csinálták már ezt. Én úgy gondoltam, hogy csak megúnta a simogatást ezért visszaraktam a helyére
2021. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!