Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszim szülinapjára...

..99.. kérdése:

A törpenyuszim szülinapjára szeretnék kis torta szerüséget rendelni vagy csinálni Mégiscsak 1 éves a kis drágám Ötletek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Répatorta.
2021. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Fbn megtalálod. Henry sütödéje, vagy ilyesmi a neve. Kisállatoknak készít természetes, ehető "sütiket"
2021. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Zöldségekbölől csinálhatsz tortát.
2021. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Káposztafejbe szúrjál egy répát (gyertya gyanánt)
2021. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Konkrét tortát nem tudsz neki, ha nem akarod megmérgezni a nyuladat. Semmi liszt félét nem ehet. Én zöldségekből és gyümölcsökből szoktam összepakolni kis "tortát". Vigyázni kell azért a mennyiségre, hogy nehogy túl sok legyen, és csak olyanokat adj neki, amiket gond nélkül ehet és nem puffasztja.
2021. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9%
Szia, Én a nyúl paprikást ajánlom, de készitheszt belőle egyben sültet is.
2021. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 azt hiszed vicces vagy?
2021. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja jó nagy gyökér:Dnévtelenül idejön ilyet pofázni

Csak mondom hogy ez a kisnyuszi nekem olyan mint egy ember vagy másnak egy kutya

2021. febr. 27. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Istenem, miért nem emberekkel foglalkozol? Szerencsétlen állatnak megünnepelni a "születésnapját"! Ennyire nincsenek körülötted emberek???
2021. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mért ne foglalkoznék az emberekkel is?hogy jön a kettő egymáshoz? Mért ne lehetne megünnepelni egy állatka szülinapját aki család tag ? Nem értem az összefüggést

Kedveskedni szeretnék az állatkamnak

Jó szándékból írtam ki de látom mindenhol vannak ilyen rossz indulatu emberek :)

kívánom legyen egyszer kisállatkád és szeresd őt annyira és legyél olyan hálás neki ,hogy van neked te is ünnepeld meg a szülinapját

2021. márc. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!