Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék segítséget kérni az...

Szeretnék segítséget kérni az unokatesómnak a nyulai megették a cumisüvegről a cumi részt mi bajuk lehet? Ők is oroszlanfeju torpenyul

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bajuk, elakadhat a beleikben, felpuffadhatnak, leállhat az emésztésük. Mekkora részt ettek meg? Az egészet? Mennyi idő telt el? Azóta esznek, bogyóznak? Ha nem esznek és/vagy nem bogyóznak, azonnal állatorvos! Én adnám a biolápiszt is egyből.
2021. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz őket minél előbb!
2021. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Ez attól is függ, hogy mennyit ettek belőle és hogy milyen idősek szerintem. Nekem volt olyan nyuszim (belier) aki idősebb korában ha bármi műanyagot talált mindig megzabálta vagy mire észrevettem mindig beleevett és semmi baja nem volt tőle soha. De semmiképp nem jó, ha műanyagot vagy bármi nem a kis beleibe való dolgot eszik, akár bele is pusztulhat. Az első jól írta, figyelni kell a székletet, bogyóznak? Esznek? úgy viselkednek ahogy szoktak? vagy csak összegörnyedve ülnek a sarokban? Bármi furcsaság van akkor azonnal állatorvos. A nyusziknak nagyon érzékenyek a beleik és az emésztésük, komolyan kell venni, mert tényleg bele is pusztulhatnak.
2021. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!