Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aggódom a nyuszim miatt, mi...

Aggódom a nyuszim miatt, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már korábban írtam is, és már régóta tart ez a Nyuszimnak

Van egy törpenyúl és házi nyúl keverék anyanyuszim

A pocija nagyon nagy. Lehet, sokat eszik, mert van alegy társa, aki meg kicsit soványka.

Lehet parazitás? Vagy csak az ellés miatt maradt ilyen?

Túl sokat eszik?

3 éves.

Köszönöm!



2021. febr. 25. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Miért elleted a nyulat??? Ha keverék, akkor gondolom nem tenyésztő vagy. Azonnal állatorvoshoz vinni, ivartalanítani! Bármilyen szervi gondja lehet amúgy ennyi alapján, simán lehet daganat is.
2021. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha aggódsz érte vidd egzos orvoshoz.
2021. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló!

Én nem vagyok tenyésztő.

Négy hobbinak tartott nyulam van, két bak, két nőstény.

Sosem rakom össze őket, nem szeretnék több nyuszit.

Véletlen egybeesés volt, hogy vemhes lett a nyuszi.

Engem váratlanul ért.

Dokihoz holnapután tudom vinni. Ne aggódj.

2021. febr. 25. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha sosem rakod össze őket, akkor hogy lett vemhes? Már ha csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy Jézus második eljövetele alkalmával most nyúl lesz, aki az Atya jóvoltából fogantatott.
2021. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem mondtam.

Egyszer kiraktam őket a kertembe, a lányokat egy nyúl ketrecbe, a fiúkat meg jóval de jóval arrébb pórázon kikötöttem.

Az volt az első és utolsó eset, hogy a két nem együtt volt a kertben.

Világos?

2021. febr. 26. 08:25
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

De ha a fiúk jóval messzebb voltak kikötve (amúgy tilos kikötni nyúlat, mert simán belehal ha megijed és megrántja magát) a lányok meg ketrecben voltak akkor nem is tudtak szaporodni...

Tehát nekem nem világos!

2021. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez az, kamuzol össze-vissza, kérdező. És mielőbb vidd állatorvoshoz azt a szerencsétlen, mert a nyulak tünetrejtők, és bármilyen súlyos betegség állhat emögött!
2021. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szóval. Én nem kamuznék soha arról akit szeretek, tiszta a lelkiismeretem, ha egy nekem fontos személyről van szó.

A nőstények pedig úgy szöktek meg, hogy a ketrec, amiben a kertben tartom őket, részekből vannak összerakva, és már elég régi, de attól még használható.

És az egyik résznél, az egyik nőstény addig piszkálta, amíg szét nem jött, mert volt egy rés a két rész között.

Ha nem érthető, miről beszélek, myissad meg a linket, és rakd össze miről zagyválok neked.

Köszönöm.



[link]



[link]

2021. febr. 26. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Eddig sehol nem írtad a szökést egyébként, de ne zavarjon. Erősen szövegértési problémáid vannak. Remélem azóta a szegény pára eljutott orvoshoz.
2021. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne egyszerűbb ivartalaníttatni őket mint az életüket veszélyeztetni?
2021. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!