Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egérnek a terrárium ,...

Fehér egérnek a terrárium , vagy a ketrec lenne ideálisabb?

Figyelt kérdés
Fehér egér vásárlásba gondolkozom (2 nőstény) HÁZIÁLLATNAK.Melyik jobb nekik,a terrárium,vagy a ketrec?

2021. febr. 26. 21:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetesen bármi plusz tanácsot/infót szívesen fogadok
2021. febr. 26. 21:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, de nekem elsőre szimpatikusabb a ketrec.


-Könnyebb több szintett kialakitani.

-A ketrecen tudnak mászni.

-Jobban szellőzik.

2021. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Én ketrecben tartottam az egereimet, minden állatnak jobb egy szellőzősebb helyen mint egy levegőtlenben. Csak olyan ketrecet kell választani ami sűrűn van szőve, mert nagyon pici helyen kiférnek.

A sima hörcsögketrec tapasztalataim szerint nem állítja meg őket a vándorlásban.

2021. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Meggyőztetek :D

Valami tipp , tanács , vagy segítség ezzel kapcsolatban?

2021. febr. 26. 21:40
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint a tartásukkal kapcsolatban
2021. febr. 26. 21:44
 6/15 A kérdező kommentje:

Nézem , a ketreceket...

Ami jó ár-érték arányúnak tűnik , annak a rácsok közötti távolsága kereken 1cm. Ez megfelelő?

2021. febr. 26. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Igazából nem egy nehéz, komplex dolog. Bár én majdnem 20 éve tartottam egereket, de ha lesz egy konkrét kérdésed, szívesen segítek ha még emlékszem rá hogy hogy csináltam :D

Velük igazából soha nem volt semmi probléma. Betegségeik sem voltak pedig nem tenyésztett állatokról volt szó, a kisállatbolti kígyóeleséges dobozból mentettem ki őket. Soha nem haraptak meg, elvoltak együtt hárman egy ketrecben. Voltak hörcsögeim is, ők betegségekre is hajlamosak voltak, külön kellett őket tartani mert megölték volna egymást, és haraptak is.

Szóval az egerek csak úgy elvannak. Fontos a rendszeres takarítás, és hogy mindig legyen nekik friss víz és kaja, pár búvóhely a ketrecen belül, plusz egy futókerék hogy kielégíthessék a mozgásigényüket, és kb ennyi. Ha picit minden nap kiveszed őket, akkor remekül kézhez is szoknak, nagyon kedves kisállatok.

2021. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy centi necces. Az lenne a legjobb ha a ketrecet nem online rendelnéd, hanem személyesen vennéd meg valahol, hogy meggyőződhess róla mielőtt kifizetnéd, hogy elég pici hely van a rácsok között.
2021. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én más oldalakat néztem , de ez részletesebbnek tűnik... Koszonöm
2021. febr. 26. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!