Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kis állatot tudtok...

Milyen kis állatot tudtok mondani ami jó szobába meg ketrecbe vagy akváriumba?

Figyelt kérdés

Hal,

kutya, = van

macska, = va

Teknős, = drága

hörcsög, = véletlen kimászik akkor szétrág mindent

tengerimalac, véletlen kimászik akkor szétrág mindent

Vadászgörényen kívül.? = nem engedik


2010. aug. 18. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát akkor a rágcsálók mindegyik kilőve

esetleg valamilyen madár vagy halak?

2010. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xXxOoOxXx ***** válasza:
Esetleg degut...:) vagy valami egérfélét. Ha szereted a pókokat, kígyókat, vagy gyíkféléket. Vannak nagyon jópofa kaméleonok, gekkók:)
2010. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nekem tengerimalacom van, akváriumban. Nem mászik ki:)

Régebben voltak hörcsögök, azok sem szöktek meg.

2010. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem a tengerimalacom meg barátnőmé is felül nyitott ketrecben van éjjel-nappal (ezzel is csökkentjük a bezártság érzetét, hogy legalább felül nincs rács) és még sohasem mászott ki. Volt hörim is akváriumban az sokszor kimászott, de mondjuk egy könyvvel volt letakarva...

Másrészről a ketrec lecsukható, néha még nekem is nehéz kinyitni, tehát ha normális ketrecet veszel kizárt, hogy kimászik.

[link]

2010. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. aug. 18. 17:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Törpenyuszi??? olyan aranyosak. :)


Amúgy nekünk egyszer se mászott ki a hörcsög a ketrecből.Ha ettől félsz,akkor tartsd akváriumban, abból nem tud kimászni, és máris megoldva.


Teknős: nálunk 2000 ft/db.

2010. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a halakra szavazok, nem másznak ki, nem rágnak szét semmit, nem hangosak, nem büdösek... szóval pont szobába valók :)
2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A törpenyúlról azt hallottam, hogy tényleg rágcsálja a bútort...

Viszont nekem egy hörcsög, egér vagy patkány se rágta meg a bútoraimat. Szóval nyugodtan tarthatsz rágcsálókat.

Az egerek szökősebbek, de a patkány kézhez szoktatható, tanítható, szobatiszta. A hörcsögök is elég nyugisak, "gyúrhatók".

De ha ezek közül egyik sem OK, akkor vegyél japán táncolóegeret. Kis lükék, folyton körbe-körbe rohangálnak, ha leteszed őket a padlóra, akkor sem szöknek el. Nem harapnak, nem rágcsálnak, ha kiengeded őket... És elég nekik csak egy terra, mert nem másznak magasra elentétben a "sima" egerekkel. A "sima" egereknek kis rácsközű ketrec kell, vagy egy olyan terra, ahol sok bújni való hely van, és a tetejére kell szerkesztened egy fém szúnyoghálót, hogy ne jöjjenek ki.

2010. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból: [link]
2010. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Voltak gőtéim, igaz azok is kimásznak, de rácsot kell tenni az akvárium tetejére.

Achát csiga:jó nagy, lassan fog kiszökni az akváriumból.

A nyuszi ketrecére tehetsz lakatot, vagy karabinerrel lezárhatod, így nem jön ki. Amikor kint van figyeld, nehogy rágjon, és kend be a bútorokat ecettel. Elég hosszú életű, ezért nagy felelősség.

Valamilyen madár? Bármi elszökhet, figyelni kell rájuk.

2010. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!