Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek, hogy kivitelezzem...

Szerintetek, hogy kivitelezzem az egy hím és három nőstény tengerimalac tartást?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis csapatot. Egy kb 1-2 év körüli ivartalanított hím és három fiatalab eltérű korű nőstényt. Már volt két fiúcska tengerimalacom de ők sajnos örök uborkamezőkre tértek. Nem tudom, készítessek fából egy nagyobb ketrecet vagy vegyek két nagyobbat aminek úgymond közös "udvara" lenne és mindegyik malacka ott lenne ahol épp kedve tartja. Ezen kívül a ház egy része tengerimalac biztos így oda is kiengedném őket. Amúgy a közös udvaros rész úgy gondoltam, hogy egy srokba beteszem a két ketrecet és lekerítek egy részt nekik ahol alul pléd vagy fürdőszobaszőnyeg van. Szerintetek melyik lenne a jobb megoldás?
2021. márc. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Érdemesebb kettőt venni mert ha bármi van külön tudod szedni a ketrecekbe őket
2021. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos a kialakításnál, hogy szükség esetén szeparálni lehessen valamelyiket. Drámai dolgok tudnak történni a malackák életében, jobb mindenre felkészülni!
2021. márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van itthon egy 80-as ketrec ha szét kéne választani akkor egy malacka el fér benne.
2021. márc. 10. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem hallottál a c&c ketrecekről, nézz utána. A rácsot külföldről tudod megrendelni (elemekre bontható polcként árulják), az alját képző műanyagot itthon is be tudod szerezni. Tetszőlegesen állíthatod össze, így jól ki lehet használni a helyet. Nem nehéz összerakni, tartós, és még külföldről megrendelve is olcsóbb, mint itthon venni két megfelelő méretű ketrecet.
2021. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszi. Láttam már de sose tudtam mi a neve.
2021. márc. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!