Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van itt akinek nyuszija van...

Van itt akinek nyuszija van szobájában?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelena
2021. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen*
2021. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ágyunk mellett van. De miért?
2021. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert én is nyuszit akarok szobamba.

Azért kérdezem, h nem-e ràgja hangosan a ketrecet éjjelente?

2021. márc. 13. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, előfordul. Nekünk akkor tombolt rendszeresebben, mikor még egyedül tartottuk fiatal korában, és unatkozott. Aztán ivartalanítás után örökbe fogadtunk mellé egy társat is, azóta nyugisabb, együtt elvannak éjszaka. Reggel szokott csak rácsot rázni, ha éhesek, ez kb minden nap ugyanakkor.
2021. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

Nekünk rágja esténként a ketrecet viszont szerintem nem annyira hogy ne tudjuk elaludni.

2021. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem :) Nekem nem ketrecben van, van egy ketrece, és oda néha bemegy pihenni valamint a kaját ott várja mindig, ott a vécéje, de nem szokott éjszaka rosszalkodni miközben alszom, hozzászokott az én ritmusomhoz.
2021. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Prince de Bretagne válasza:
0%
Nekem a pàrom öltözik nyuszinak .....
2021. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem is, arról még, hogy éjszaka milyen, nos, én tudok aludni tőle éjszaka mert már megszoktam hogy néha zajong és nem zavar, de reggel amint meglátja hogy felébredtem és mozgok az ágyamban, addig rágja a ketrecét amíg oda nem adom neki a reggeli kajáját. Elvileg a nyuszik inkább hajnalban meg estefelé aktívak de ha hozzászoknak ahhoz a ritmushoz amiben te vagy ilyen téren, át tudnak szokni rá ők is, pl az enyém is már (leginkább) éjszaka alszik és nappal aktív.
2021. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!