Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpehörcsögnek kilyukadha...

Egy törpehörcsögnek kilyukadhat/kipukkanhat a pofazacskója? Többi lent, ez nem idióta kérdés.

Figyelt kérdés

Szóval... Annyi a lényeg, hogy véletlen kiejtettem mellmagasságból a hörcsögöt a fapadlóra (170 cm vagyok kb., ha kéne a megállapításhoz a magasságom :D) és lett a szája alatt inkább a bal pofazacskója felé egy seb vagymi. A fél pofája be van dagadva, de már ment lejjebb, hisz ez olyan 3 napja történt.. még él! Remélem élni is fog! :(

És nem tudom, hogy mi tévő legyek, mert úgy látom a fél oldalára nem tud enni.. de a jobb pofazacskója tele van kajával XD, szóval nagy baja nem lehet annyira, REMÉLEM.

Fehér lé folyt ki belőle - gondolom genny féle - .. már jobban van, mintha jobban nézne ki a "seb" is.

És egyáltalán nem tesz oda semmit sem, a balba... Mintha az "nem is létezne".. tök lapos.



2021. márc. 16. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Ember, vidd már el egzotikus állatorvoshoz! A hörcsög prédaállat, ergo elrejti a tüneteit. Mihamarabb orvos ha azt szeretnéd hogy éljen még.
2021. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Ezt egy állatorvossal kellett volna megbeszélned, mondjuk három nappal ezelőtt. Vidd exo-s dokihoz!!!
2021. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is az állatorvos a legjobb ötlet!
2021. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Neked minek állat egyébként, ha három nap után csak kibaxol egy kérdést gyakorira ahelyett, hogy azonnal állatorvoshoz vitted volna, hogy még menthető legyen?!
2021. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenek miatt kellene az állattartást engedélyhez kötni...
2021. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Az még hagyján hogy 3 nap múlva írt, de még röhög is.. van baj úgy látom.

Egyébként amíg fáj neki, addig nem tesz oda semmit, jobb ha ki se veszed, akkor még esélye is van hogy tovább éljen.

Vidd orvoshoz.

2021. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem idióta kérdés, de :D xd az megy.


Nem lyukadt ki vagy ilyesmi, szimplán sérült, fáj neki és ezért nem tudja használni. Orvos kész, pont.

2021. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Na most lettünk lejjebbpontozva kérdező által
2021. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem a kérdező pontozott le.
2021. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
7es: remélem rád se pazaroljuk azt a kevés egészségügyi dolgozót soha, hisz' emberből is rengeteg van, nem kár érte, ha valaki elhullik.
2021. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!