Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöknek van olyan táp...

Hörcsögöknek van olyan táp mint pl a kutyáknak? Hogy ne kelljen azzal foglalkozni hogy mit eszik meg a magkeverékből mert minden benne van a tápban

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Bár nincs hörcsögöm és sose volt, de ez olyasminek tűnik, amit szeretnél:

[link]

2021. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Amit az első linkelt, direkt erre van tervezve, hogy ne válogathassák ki, nagyon jó minőség.
2021. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem jó minőség a linkelt táp. Konkrétan semmilyen állatnak nem való.


Glirex tápot rendelj internetről.

Illetbe a hörcsög imádó facebook csopiba tudnak neked még segíteni.

2021. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

A VL tényleg nem túl jó minőség. :/ Akkor már inkább ezt válaszd, ennek jobb az analitikája:

[link]

2021. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van nagyon sokféle,de a grilex eleség a legjobb.
2021. márc. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

1: Az általad linkelt "táp" borzalmas. Azt sem tudni mi van benne pontosan, de az biztos, hogy nincs benne meg a kellő mennyiségű és minőségű mag. Ráadásul ilyen fantasztikus színezett golyók vannak benne.


A 4es által linkelt táp szintén.


Kérdező, nincs normális minőségű ilyen táp

2021. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
A négyes által linkelt táp jó. Csak nem néz ki túl bizalomgerjesztően. A Hörcsögmentés rengeteg bolti magkeveréket vizsgáltatott be különböző szempontok alapján az Állatorvostudományi Egyetem Állattenyésztési, Takarmányozástani és Laborállat-tudományi Tanszék Takarmányanalitikai Laboratóriumával. A közel másfél éves kutatásnak 2019-ben lett meg az eredménye. Abban a kutatásban is benne van, hogy a négyes által linkelt eledel jónak számít. De én hörcsögök esetében jobban preferálom a magkeverékeket.
2021. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Nézd meg a hörcsöginfo.hut ott minden megtalálható a hörcsögökről.
2021. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

1-es vagyok.

Elnézést, mint írtam, sose volt se hörcsögöm se semmilyen rágcsálóm, csak linkeltem egyet, ami szerintem megfelelt a kérdező leírásának. Nem akartam rosszat, csak annyit kérdezett, hogy van-e ilyen, hát van. Az, hogy milyen azt már a szakértőkre bízom :)))

2021. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!