Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyenek a torpenyulak?

Milyenek a torpenyulak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
kicsik.
2021. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként ez a kérdés kicsit olyan, mint a milyenek az emberek. A nyulaknak is különböző személyiségeik vannak, más a viselkedésük.


És lehetőleg húsvéti ajándéknak ne vegyetek nyuszit!

2021. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok mint a sima nyulak, csak kisebbek és kényesebbek.
2021. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém bunkó, és hangos :D
2021. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik más és más. De én nem ajánlom. Nem olyan mint egy kutya vagy egy macska. Nem simogathatod egész nap, sőt legtöbbször nem is engedik hogy megsimogasd őket.

És az árakat is leírom (ezek nem fix adatok, és normál esetben ennél sokkal többre számíts)

Egy nyúl ára: 5 000-30 000Ft

Felszerelés: (minimum) 40 000Ft

Takarmány (1 évre): 120 000Ft

Orvosi ellátás 1 évre: 20 000-500 000Ft

Életkor: 10 év

Ez így összesen 10 évre kb. 1.500.000Ft

És ezek még csak az alapok. Nem mindegy a táp minősége. Egy-két fajta táp van ami megfelelő nekik és ezt nem lehet minden kisállatkereskedésben megvenni, szóval nagy rá az esély hogy rendelni kell (Versele Lagáról van szó)

Az ivartalanítás sem egy olcsó dolog, főleg ha hozzá értő orvos csinálja.

Szóval szerintem jól gondold neg hogy veszel e nyuszit vagy nem. Jah és nem mellesleg elég kényes állatok úgyhogy könnyen kapnak el betegségeket és egy komolyabb beavatkozás akár 800.000Ft is lehet. És a egy csomó dologról még nem is beszéltem. :)

2021. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!