Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi potyogtat mindenhova?

Törpenyuszi potyogtat mindenhova?

Figyelt kérdés

Mennyire van szaga? Ha ki van engedve a lakásban akkor potyogtat?

Egy ismerősöm azt mondta, hogy szobatisztaságra taníthatók... Bár nem tudom ez mennyire igaz, mert nyuszis csoportokban sokan raknak fel olyan képeket hogy mindenhova pottyant egyet ahol jár.


2021. márc. 29. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaga nincs semennyire, illetve nekem szerencsére teljesen szobatiszta is a kezdetek óta.
2021. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szaga minden állatnak, sőt még az embernek is van, ha a saját piszkában tartják. Rendszeresen kell takarítani, nyuszi esetén 2-3 naponta, de ha szaga van, akkor lehet sűrűbben is, így elkerülhető, hogy büdös legyen.

Ahogy az első válaszoló is tanúsítja, van olyan nyuszi, aki teljesen szobatiszta lesz. Viszont gyakori az olyan is (mint pl.: az enyém is), aki bár használja a budit, néha-néha azért mellépottyant. Ezt én úgy fogom fel, hogy a bogyókat össze tudom szedni, nem probléma, a pisilésre meg a wc-t használja. Szerencsére eddig így is volt.

2021. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nalam mostanaba azt csinalja,hogy ahol eszik, oda bogyozik.feje a tálba, es amikor elmegy onnan akkor latom,hogy alatta meg szepen telepakolta.
2021. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ivartalanítás előtt (bak nyuszi) csinálta a mindenhova bogyózást. Lehetőség szerint oda, amit meg kellett jelölnie (pl kanapé ahol mi ültünk, kedvenc helye volt). Illetve a ketrecében több helyen is vannak bogyók, nem csak az alomtálcában, de észrevettem már, hogy ezeket sokszor "kiugrálja" (ugrik egy nagyobbat és röpülnek a bogyók).

Szaga a kemény bogyóknak nincs, a vizeletnek van inkább, ezért is fontos a rendszeres takarítás.

2021. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 éves ivartalan bakom van, teljesen szobatiszta, mindent a wcbe intéz. Akkor is, ha épp kiengedem.
2021. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
es a deszkat is lehajtja maga utan?
2021. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!