Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az ügyeletes állatorvosok is...

Az ügyeletes állatorvosok is el tudják altatni az állatokat?

Figyelt kérdés

A hörim nagyon beteg, tegnap a doki azt mondta, napjai vannak hátra. Mivel nem csak én tartozom felelősséggel a höriért, és azt mondta a doki is, hogy hátha a szteroidtól jobban lesz, hogy majd jöjjek vissza, ha szeretném elaltatni.

Barátnőm, akié valójában a höri, azt mondta, altassam el. Viszont ezen a héten már csak ügyelet van, én pedig hétfőn megyek el, és két hétig nem jövök haza.

Nem szeretném, hogy ne legyek itt, amikor meghal, vagy azt, hogy anyum egyedül altassa el. Barátnőmnek az megnyugvás, ha én ott vagyok a höri mellett.

Szóval az ügyeletes dokik, akik csak házhoz jönnek, tudnak altatni?


2010. aug. 20. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ha szólsz neki, igen.
2010. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Norczy ***** válasza:
szerintem ha felhívod telefonon a rendelőjében is fogad, akkor nem kell a kiszállásért is fizetned! De kimegy házhoz is. Ügyeletes állatorvos is altat el, sajna mi is jártunk így csak 1 elütött kutyával. Senkié se volt 2 nappal előtte rakta ki valaki, este elütötte az autó, autós tovább ment, az emberek meg csak nézték. MI hívtuk ki az ügyeletest és(ő ajánlotta hogy jobb neki, olyan sérülései voltak) elaltatta! Ráadásul korrekt is volt mivel hogy senkié volt az eb csak a vakcina árát kérte el, mást nem számolt fel. Kötelessége eljárni ugyanúgy mintha rendelési idő volna!
2010. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy szegény ilyen beteg.

Igen, az ügyeletes ugyanúgy mindent el tud végezni, sürgős esetekben műtenek is. Nyugodtan vidd be a hörit az ügyeletre.

2010. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mennénk rendelőbe, de szerintem nincs neki, legalábbis annak az ügyeletesnek nem volt, aki a másik hörimet látta el, amikor eltört a lába.

De rendben... akkor holnap felhívom. Köszi.

2010. aug. 20. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ne tudná? nekik is ugyanúgy meg vannak (meg kell hogy legyen) a szükséges anyag és felszerelés.
2010. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvittem, elaltatta, de előtte volt annyira bájos a doki, hogy kiosztott, hogy ügyeletet nem szokás hívni altatáshoz, illetve a hörcsögök fertőző állatok, hisz a patkányok és az egerek rokonai. Miután elaltatta, még tanácsolta, hogy oltassam be őket veszettség ellen, mire én visszakérdeztem, hogy a szobámban hol kaphatnak el veszettséget. Erre nem szólt semmit, majd elkért 5ezret, hogy elaltatta a hörit.
2010. aug. 23. 12:28
 7/8 anonim válasza:
5000ért elástam volna neked.
2010. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hozzá sem kell visszamenned többet:S Sajnálom a hörit:(
2011. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!