Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet egy Szíriai aranyhörc...

Mit ehet egy Szíriai aranyhörcsög?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Répa, alma, magok biztosan.
2021. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Migránsokat XD
2021. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
2021. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk szerette pl a lóhere-levelet.
2021. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2021. ápr. 6. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Légyszi csak és kizárólag a horcsoginfo.hu oldalról tájékozódj. A többi oldalon egy csomó baromság olvasható...
2021. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A hörcsöginfo.hu oldalon mindent megtalálsz a hörcsögökről ott nézd meg. Amúgy a magok a fő tápláléka ezért vegyél neki jó minőségű magkeveréket de zöldséget is adj neki pl.: paprika, paradicsom, uborka, répa, cukkini

Aztán gyümölcsöt is ehet de azt csak kevesebbet pl.:alma, szőlő

De feférjét is adj neki pl.:lisztkukac, tücsök, szöcske, tejföl, joghurt, sajt. Jó hörcsög tartást.🐹😉

2021. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. ápr. 8. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7-es vagyok. Még ehet növényeket is pl.: pitypang, lóhere, ibolya, százszorszép, tyúkhúr. Az én hörcsögöm például nagyon szereti a pitypangot Ha még kérdésed van a tartásáról nyugodtan írhatsz privátban is.😉
2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Igen, nagyon jól leirták, hogy mit ehet, meg valóban a hörcsög info.hu weboldalon olvashatod a legjobbakat. Csak arra kérlek nagyon kevés almát adj neki, mert nekem volt egy szíriai aranyhörim (most egy dzsungáriai van) és adtam neki egyszer egy kevés almát és azután meghalt (pár hónapos volt a hörim) gondolom hogy az alma volt az oka mert miután megette rá fél órára összegörnyedve lihegett és pár percen belül meghalt :( elsem kell mondanom milyen rossz érzés volt ezt látni
2021. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!