Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki törpe hörcsög...

Roborovszki törpe hörcsög tenyésztő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Roborovszki törpehörcsög tenyésztőt keresek, de nem találtam sehol...Tudnátok valakit ajánlani, ti honnan vettétek?

2021. ápr. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát régebben volt egy, nem tudom mi lett vele.Szerintem a hörcsögmentésnél érdemes nézelődni sokszor van náluk egészen kicsi hörcsög is
2021. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Smallsteps tenyészet foglalkozott velük egy pár alom erejéig, de azóta áttértek dzsungáriai törpére, így nincs tenyésztő.
2021. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Budapest, XIV. kerület, Balázs utca 64. Kisállat bolt van ott, de tenyésztő a srác, én dzsungáriai hörcsögöt vettem tőle. A honlapján fenn van, épp milyen hörcsögei vannak: www.aranyhorcsog.hu
2021. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
3-as: a Hörcsögfalvás csávó egy szaporító, nem tenyésztő, fontos különbség. Nem egy, nem kettő beteg hörcsög került már ki tőle.
2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs roborovszki törpehörcsög tenyésztő jelenleg Magyarországon sajnos. Szapi több is van de tőlük nem ajánlott állatot venni. A Hörcsögmentéstől tudsz örökbe fogadni. Jelenleg 2 gazdikereső robi is van náluk. Tök cukik. Nekem is robim van. Igazi kis energiabomba... 🥰
2021. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 8. 00:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögmentéstől fogadj örökbe egyet. Nagyon cukik.😊
2021. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!