KezdƑoldal » Állatok » KisemlƑsök » Szerintetek vemhes vagy csak...

Szerintetek vemhes vagy csak ilyen kis dundi?đŸ€”(fehĂ©r-barna)PĂĄr napja hoztuk egy kereskedƑtƑl ahol nem volt kĂŒlön a többiektƑl.A pajtijĂĄhoz kĂ©pest elĂ©g gömböjƱ.KĂ©pek lent.

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2021. ĂĄpr. 16. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** vĂĄlasza:
28%
Csak kicsit sokat evett
2021. ĂĄpr. 16. 12:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ha ivaros hímek mellé volt betéve, akkor ez nem kérdés.
2021. ĂĄpr. 16. 12:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
ValĂłszĂ­nƱleg vemhes. KereskedĂšsben nem igazĂĄn vĂ logatjĂ k szĂ©t Ƒket, hogy fiĂș Ă©s lĂĄny kĂŒlön legyenek.
2021. ĂĄpr. 16. 13:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Fogalmam nincs hogy ivaros hĂ­mek közt volt-e.Ès kĂ©rdezni is elfelejtettĂŒk.😕(AzĂ©rt is mert nem magyar kereskedƑ.)
2021. ĂĄpr. 16. 13:05
 5/18 anonim ***** vĂĄlasza:
68%
Nem vemhes. Hogyha vemhes lenne, akkor mĂĄshol lenne ducibb. Szerintem csak sokat evett vagy valami ilyesmi.
2021. ĂĄpr. 16. 13:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

50-50. Így nĂ©zett ki a nƑvĂ©remĂ©kĂ© is amikor megvettĂ©k a kereskedĂ©sben. Azt hittĂ©k hogy csak duci. FiĂș malacot vettek, akirƑl kiderĂŒlt hogy lĂĄny Ă©s vemhes.

Elvitték egzotikus ållatorvoshoz, kézzel kitapogatta hogy hårom kicsi van benne.

Így lettem Ă©n malactartĂł :D Nem tudtak mit kezdeni a kicsikkel Ășgyhogy nĂĄlam kötöttek ki.

2021. ĂĄpr. 16. 13:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/18 GabĂłca KabĂłca ***** vĂĄlasza:
100%
2 lĂĄnyt vettem rĂ©gebben.AmibƑl az egyik persze kan volt.A mĂĄsik egyre csak dagadt,dagadt...mint egy kis gömböc.3 kismalaca lett.Egy hĂ©t mĂșlva mĂĄr jobban lĂĄtszik.SzĂŒletĂ©sĂŒk utĂĄn 2 ĂłrĂĄval mĂĄr nemcsak szopnak de esznek is.RĂĄgcsĂĄlgattĂĄk a zöld szĂ©nĂĄt,bĂșzĂĄt.AmĂșgy a kan tengeri cocĂĄnak jĂł nagy herĂ©i vannak ez mĂĄr 1 hĂłnapos korban lĂĄtszik.
2021. ĂĄpr. 16. 13:42
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
HĂĄt remĂ©lem hogy csak duci!Nem tudom mit kezdenĂ©k a picikkel.VinnĂ©m Ƒket vissza a kereskedƑhöz.MondanĂĄm hogy meglepetĂ©Ă©Ă©s.😄
2021. ĂĄpr. 16. 13:42
 9/18 GabĂłca KabĂłca ***** vĂĄlasza:
100%
Szopniuk kell legalĂĄbb 1 hĂłnapig.Elpusztulnak.
2021. ĂĄpr. 16. 13:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nekem mindkettƑ tuti lĂ ny.MegnĂ©ztĂŒk rendesen.Ott az ipszilon.Ès nincs here.
2021. ĂĄpr. 16. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!