Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek alá?

Mit tegyek alá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hoztuk el a kisnyuszit a kereskedőtől💕

Hazakoztuk,egyből beleraktuk az olba,és azon nyomban szétcsúszott a kicsike lába..

Nem tud menni benne,mert mindig elcsúszik...

Mit tegyünk alá,hogy tudjon benne mászkálni?


2021. ápr. 21. 17:27
 1/6 Szonjaaaa válasza:
100%

Mi az, hogy ne tudjon mászkálni?

Ól? Úgy érted, ketrec?

Almot kell tenni az ketrecbe.

De mielőtt nyuszit veszel ezzel tisztába kéne lenned. Remélem azért víz, széna van bent neki.

2021. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van minden...

Kinti nyuszi,ólban van....

Azt mondta a kereskedő,hogy nem kell alá semmi,mert ez nem olyan anyag,hogy csúszkáljon...

Persze van neki minden,önitató,wc,tál,széna

2021. ápr. 21. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért én szeretnék ellene tenni valamit,hogy ne csússzon mindig szét a kis lába...
2021. ápr. 21. 17:42
 4/6 Szonjaaaa válasza:
23%
Egy kis faforgácsot tehetsz alá, nem kell vastagon, ha egy pici van alatta az már “megfogja” a lábait.
2021. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet még nem hallottam. Simán mennek a nyulaim a parkettán, járólapon, ketrecben. Esetleg egy rongy szőnyeget berakhatsz, nálunk is van a ketrec egyik felében, a pihenő sarokban.
2021. ápr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Forgácsot ne tegyél alá nem szabad ! Tudnia kéne járni . Viszont nem tudom milyen nyuszit hoztatok el , de törpe nyuszit nem tartunk kint ! Oltása meg mindenképpen legyen meg , mert megcsípi a szúnyog és belehalhat!
2021. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!