Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindketten lányok ugye?Képek...

Mindketten lányok ugye?Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2021. ápr. 21. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Határozottan! ☺🙃
2021. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Tengerimalacok?😍😍😍☺☺
2021. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen malackák🥰
2021. ápr. 21. 18:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit jeleznek egymásnak a börrögő/kurrogó hanggal?A videóban lent azert csinája mert vakarja a gazdi.De az egyémeknél az egyik ezt a hangot adja ki a másiknak.
2021. ápr. 21. 18:44
 5/9 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 21. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon részletesen leírják, m8t miért csinálnak. :)

Nekem már nagyon régen voltak malackáim, így nekem is most utána kellett lesnem. ☺


[link]

2021. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!🙂
2021. ápr. 21. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt most a nem megállapítása nagyon egyszerű volt, de szerintem jobban jársz, ha csatlakozol egy malacos csoportba. Nem akarok rosszat mondani, de itt a gyakorin boldog, boldogtalan válaszolhat, van aki csak tippel, és a nem megállapítása ennél nagyobb felelősség. Ha valaki rosszat mond, akkor te mint laikus (hiszen most sem voltál benne biztos) elbizonytalanodhatsz, esetleg hihetsz a rossz válasznak.

Ajánlom csoportként Facebookon a "Minden, ami tengerimalac", a "Tengerimalacok - Értük és Velük", vagy a "Felelősségteljes Tengerimalac tulajdonosok!" nevű csoportokat. Biztos van több is, de én ezekben vagyok benne. Itt az adminok állapítják meg a nemeket, akik értik a dolgukat, és biztos nem vezetnek félre. Persze néha van tippelgetés a kommentszekcióban, de csak az adminokra érdemes hallgatni. Ezen kívül rengeteg tapasztalt gazdi van, bármi más gondod van, segítenek, leírják a tapasztalataikat, egyszóval rengeteget tanulhatsz a malikról.


Hosszú malacos éveket kívánok :)

2021. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ,én is úgy gondoltam és azt is mondták ahonnan hoztuk hogy lányok.Csak a hangjelzések miatt bizonytalanodtam el.Köszi mindenkinek!
2021. ápr. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!