Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sebes a hörcsögöm. Mit tegyek?

Sebes a hörcsögöm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma 4 hetes és az anyja belekapott a szeme sarkába. Egy nagy piros folt lett ott. Mivel holnap visszük a kereskedésbe ezért ez az utolsó napja itt szóval nem tudok több napos kezelést adni neki. Betadinnal nem igazán szeretném kezelni mert túl közel van a szeméhez és felek hogy belemegy vagy ilyesmi. Mit csináljak vele?

#hörcsög #seb #Szemkörnyéki
2021. ápr. 29. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Az szóba se került, hogy megmutasd állatorvosnak, jól értem?
2021. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
edd meg
2021. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

1, hogy merült volna fel benne? Összevissza szaporít, aztán a lehető legrosszabb helyre passzolja le őket, a kereskedésbe.

Az ilyen ember inkább pusztulásra ítélné a felelőtlenül világra jött kis életeket, minthogy költsön rá.

2021. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Mondom mit csinálj:

1. Felhívod a kereskedést és megmondod h bocsi, de sztornó.

2. Felhívsz egy dokit h ez van blabla, szükséges e megmutatni, vagy óvatosan kezelgetheted-e Betadinnal, illetve ez így elegendő e véleménye szerint. (Amúgy valszeg igen)

3. Kezelgeted amíg renbejön.

4. Hirdetést adsz fel fb on hörcsögös/kisállatos csoportban h felelős gazdit keresel neki és nem adod olyannak, aki nem tudja bizonyítani (képekkel) h megvan minden felszerelése a kis jövevényhez.

2021. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Jaj istenem, kérlek ne vidd kereskedésben. Az összes nőstény vemhes lesz már kölyökként... :(

Ez vár rájuk, ha kereskedésbe adod őket...

[link]

2021. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd állatkereskedésbe egyiket sem! Inkább gyorsan keress fel egy egzotikus állatorvost. És ha már meg gyógyult akkor keress neki egy jó gazdit.
2021. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen igen, de én nem dönthetek felőlük.. én szerettem volna orvoshoz vinni, de nem engedték, mert hogy nem lesz semmi baja.. meg hiába kértem hogy ne vigyük be őket, de azt mondták, hogy de be fogjuk vinni..
2021. ápr. 30. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
De ki mondja ezt...? Felelőtlen ember az tuti...
2021. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha nem akarod akkor nem viszed be a tieid. És nem igaz hogy nem lesz baja.
2021. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is beviszitek, lelketlennek hangzik, de mindegy, mit csinálsz vele, nagy eséllyel a keriben úgy is napokon belül feldobja a pacskert. Ha nőstény, hamar vemhes lesz, vemhességi és ellési komplikációk, alapvető veszekedés a társakkal... a hímek szintén harciasak egymással, a vemhes nőstények agresszívak velük és még sorolhatnám. Ha jót akarsz, nem viszed be, ha meg úgy is beviszed, akkor meg mindegy, mert elszúrtad az életét.
2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!