Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnek egy gorenyt, de nem...

Szeretnek egy gorenyt, de nem vagyok otthon a 7 napbol mind a 7x. szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy gorenyt, sokat olvastam utana stb, itt tapasztalatokat szeretnek kerni. Van olyan is, amikor penteken elmegyek es vasarnap jovok haza. Etetni nyilvan etetnek a szuleim, mert volt egy sunim is, de vele se foglalkoztak igazan mikor nem mentem haza. Es persze csak ez az akadaly szerintem a tartassal kapcsolatban. Vinni magammal nem nagyon tudnam sajnos, pl baratomekhoz.

Nagyon nagy almom egy kis goreny.



2021. máj. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
2021. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Egyik havero mbarátnőjének volt görénye, így azért kicsit beleláttam ,hogy messze többet igényel, mint mondjuk egy kutya - arról ne mis beszélve, hogy amikor a göréynt vették, akkor ki volt kötve, hogy a tenyésztő néha ellenőrzi, hogy megfelelően van-e tartva, gondozva, és ha nem, akkor elviszi magával... Szerintem vedd fel akapcsolatot görényes csoportokkal, akiknek elég tapasztalatuk van atémában és segíthetnek dönteni

2021. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem így nem lenne érdemes, mert rengeteget kell velük foglalkozni, gondolj bele ha elmész valahova aztán otthon hagyod és szétkaparja a ketrecet kitördeli a fogát ha meg esetleg a házban lenne akkor ott szedne szét mindent, nekem volt de nem tartanék mégegyszer mert nem olyan mint egy kutya vagy macska!
2021. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életmóddal ne tarts görényt. Minden nap több órát kell foglalkozni velük, nem elég csak bedobni a kaját. 8 évig voltak görényeim, azalatt az idő alatt nem voltak éjszakai kimaradásaim, mindig haza kellett menni hozzájuk, nyaralás is csak úgy lehetett, hogy addig rábíztam őket egy másik görényes ismerősre.
2021. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor vegyél ha ott tudod tartani ahol életvitelszerűen élsz (saját lakás/albi) heti 7 napot.
2021. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen feltételekkel szerintem ne. Nagyon igényli a foglalkozást,és a szabadságot. Egy ketrecbe bezárva napokig, nagyon nem tenne neki jót. Halaszd későbbre a beszerzést,vagy válassz más kedvencet. Minden nap,több óra aktív foglalkozást igényel,és ezt nem lehet kihagyni. R
2021. jún. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!