Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fog probléma, mit csináljak?

Fog probléma, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

Ma voltunk állatorvosnál elvittünk a malimnak levágatni a fogát, vagyis anya... jönnek haza képzeljétek el:O ez a barom -.-" nagyon rövidre vágta :O nem tud ennni se se tépni semmi kijön a nyelve:s ráádásul ilyen hegyes lett nem egyenes letört :s mi van ma megsérti a száját:S

simán befér az újjam a két foga közé nem tud enni:( cegényke annyira sajnálom most mit csináljak?:O



igy is a nagy foga miatt, meg a pupja miatt 1120 gramról 845-re fogyott!!! nem teheti meg h mág fogyon:O ez az elmebeteg meg már nem rendel félek ,adtam neki salit de nem bírja eltépni sem tudtam h baj lesz ha elviszem, de képzeljétek el vmi púp nőtt a füle alatt azt mondja a hapsi vmi tályog meg sérthette vmi takarmány, teljesen ki vagyok készülve és még a FOGA isss :( ááááá :(


írjatok pls köcce


2010. aug. 23. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
mi a tököm az a "mali"?
2010. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, * tengerimalac
2010. aug. 23. 11:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Elég fogas kérdés.A választ mindjárt megFOGalmazom.
2010. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szerintem tengerimalac.
2010. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
raktam beneki szénát, a salit is össze tépkedtem , almát össze vágtam hát ha úgy megeszi :( nagyon félek látom hogy szenved nem akarom hogy baja legyen cegénykének:s
2010. aug. 23. 12:02
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Üsd agyon
2010. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
-.-" kösz az értelmes kommentet.... madj ink téged...
2010. aug. 23. 12:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pépessé tenni(saláta, alma, uborka...). És úgy etetni vele mintha víz lenne. Így nem kell rágnia csak nyelni
2010. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
mali, ink, cegén, pls, köcce, :DDDDDD
2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

oké mindenféleképpen megpróbálom, remélem enni fogja köszii , előbb ment oda a vízhez inni akart , de elrohant, szúr neki a foga szerintem mert két hegyes csúcsos vagymi úgy áll ki , én nem tom ez a gyökér nem látta?:S


am bízom benne hamar vissza nő és nem lesz vele probléma :( de addig hogy mi lesz:(((((((

2010. aug. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!