Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben tudok hazahozni 2...

Miben tudok hazahozni 2 patkányt állatkereskedésből?

Figyelt kérdés
Vigyek egy állathordozót?

2021. máj. 6. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
cipősdoboz, nem rágja ki addig
2021. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Vegyél egy hordozót. Úgyis kelleni fog.

Viszont ha kiskedvencnek szeretnéd, ne kereskedésből vedd. Ott általában takarmányozási célra tartanak patkányt, nem szocializáltak, nincsenek kézhez szokva. Fogadj örökbe a parkánymentéstől, vagy vegyél tenyésztőtől.

2021. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hordozóban. És ahogy a második is írta ne állatkereskedésből vegyél.
2021. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hordozóm már van, csak azért meg akartam kérdezni, hogy megfelel- e erre a célra.

Kiskedvencként szeretném tartani a 2 patkányt. Tudom, hogy jobb tenyésztőtől vagy mentéstől venni, de nekem a kisállatkereskedéssel kapcsolatban vannak jó tapasztalataim, szóval innen szívesebben vásárolok, mint máshonnan. (persze ez csak az én véleményem/tapasztalatom.)

2021. máj. 6. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha ott hagyod a pénzedet a boltban akkor további állatok szenvedését támogatod. Nem tanácsot ezt tenni...
2021. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább hagyjam a már állatkereskedésben lévő állatokat ott, ahol vannak?
2021. máj. 6. 10:06
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha van hordozód, akkor azt vidd.
2021. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ! 💖
2021. máj. 6. 10:46
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Tudom, hogy jobb tenyésztőtől vagy mentéstől venni, de nekem a kisállatkereskedéssel kapcsolatban vannak jó tapasztalataim, szóval innen szívesebben vásárolok, mint máshonnan.


Majd rájössz, mikor egy évesen tele lesznek daganattal, és egy vagyont hagysz az orvosnál.

2021. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ott kellene hagynod őket a boltban. Ha senki nem vásárolna onnan, akkor annak a kb 50 állatnak valóban rossz lenne. Ha viszont mindenki onnan vásárol, akkor több ezer állat szenvedéséhez járul hozzá, hiszen egy év alatt is simán "legyártanak" és eladnak ennyit... Hosszú távon azzal teszünk jót, ha nem vásárolunk boltból állatot. Hiszen csak addig lesz kínálat, amíg lesz kereslet.
2021. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!