Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bekenhetem a nyulam rácsát...

Bekenhetem a nyulam rácsát citromlével?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy 4 hónapos törpenyuszkóm, a házát alkalmanként rázza, ki akar jönni. Napi min. 5 órát van kint, igazából csak este van bent a házában. Nem szeretném hogy lenyelje a festéket, mert az nem jó neki. Esetleg rakjak be neki almafa ágat? Az most így rügyezésnél nem mérgező számukra?

#nyúl #megoldás #törpenyúl #Ketrec rázás #Fa ág
2021. máj. 6. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rügyes ágat ne adj neki.:) Nálunk a ketrecrázást letakarással lehetett megoldani. Mondjuk nálunk csak éjszaka rázta.
2021. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok A citromléhez még annyit, hogy nemtudom milyen a ketrecdetek, de a legtöbblől nem lehet csak így simán leszopogatni a festéket. Az ecetes citromos keverékek arra jók, hogy távoltartsák a nyuszit az adott területtől. De szerintem nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás.
2021. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!