Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyikorog a hörcsögöm kereke...

Nyikorog a hörcsögöm kereke de nem tudom hol tudnám "megolajozni"?

Figyelt kérdés

Vettem a hörcsögömnek egy Trixie Hypno kereket, nem volt vele eddig semmi baj de pár napja elkezdett nyikorogni. Levettem az elejéről a műanyag kerek előlapot, próbáltam jobban szétszedni, de nem tudtam.

Esetleg akinek hasonló kereke van, tudna tanácsot adni hol lenne érdemes beolajozni a kereket?



2021. máj. 13. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan hypno kereket vettem en is es az volt a baja h kicsit ferde volt es hozzadorzsolodott egy ponton,mi ugy oldottuk meg hullamkortonnal kiegeszitettuk.

Amugy szet lehet szedni,en egy youtuubeos vidi alapjan jottem ra, csak nagyon nehez.

2021. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam idővel mindegyik hypno hangos lett. Én fa kereket vettem. Azok csapágyasak szóval hangtalanul.
2021. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi olivaolajat használunk. A kerék nem nyikorog, és a hörinek se lesz semmi baja, ha lenyalogatja
2021. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én kicsit befújtam ott ahol a fém tengely és a műanyag kerék csatlakozik. Ott nyikorog. Én öregelő spray-el fújtam be, de szerintem inkább valamilyen természetes olajjal. Len, oliva, repce...
2021. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav* üregelő (de nem lett semmi baja) előző voltam
2021. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!