Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit alszik egy tengerimalac?

Mennyit alszik egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Nappal sok időt tölt elbújva és ha kiengedem a ketrecéből a "játszóterére", akkor kb 20 perc szaladgálás meg rágcsálás után elhúzódik. Éjszaka sem hallom, hogy aktívkodna. Lehet, hogy csak nyugodtabb természetű és azért?
2021. máj. 13. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs társa, depressziós lesz - az enyém is az lett egyedül.
2021. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Periódusokban alszik, nem egyhuzamban mint az emberek. De ezentúl kell neki a pihenés is amit nem aktívan házán kívül evéssel tölt, hanem siman csak elhúzódik elbújni, ha ezt látod az teljesen normális.
2021. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naponta több órát foglalkozok vele, beszélek hozzá, nem hiszem, hogy egyedül érezné magát :)
2021. máj. 13. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok: pedig hidd el, h de. Nem azért, mert Te ne tennél meg mindent, hanem egyszerűen Te nem vagy tengerimalac. 🤷‍♀️ Nekik a fajtársak a társaság. Amikor meghalt az enyém társa, én is azt gondoltam h hagyjuk már, nem fogok újabb és újabb malacokat hozni mindig, de totál depressziós lett, csak ült a házában, ki sem jött, csak enni. Néha kint heverészett, de látszott rajta h nem jó neki.

Hoztam neki a minap egy öreg barátnőt es mint akit kicseréltek! Szaladgàlnak, beszélgetnek, együtt esznek, beletúrják a kis orrukat a másik szőrébe... hozz Te is egy társat a tiédnek, meglátod csak jót teszel vele. :)

2021. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta többször kb 10 perces periódusokban alszanak
2021. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!