Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek mi a véleménye a Hörcsög...

Kinek mi a véleménye a Hörcsögmentésről? Fogadtatok onnan örökbe?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy jobb onnan állatot hozni mint kereskedésből venni. Van itt valaki aki onnan hozott hörcsögöt? Szelídek?

#hörcsög #Hörcsögmentés
2021. máj. 16. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én csak ajánlani tudom őket, már több hörcsögöt is fogadtam innen örökbe. Korrektek, készségesen segítenek mindenben, gyorsan válaszolnak. Inkább innen hoztam, mint kereskedésből vagy tenyésztőtől, mert így úgymond megmentek egy életet.
2021. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Csak ismételni tudom az előttem szólót. Nekem is tőlük van hörcsögöm. Az első perctől kezdve segítettek mindenben, válaszoltak minden idióta kérdésemre is. Már sajnáltam őket, de szeretek biztosra menni. :D Bármikor írhatok nekik még most is, és segítenek, ahogy tudnak. A höri tünemény, bátran ajánlom őket.
2021. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteném az előttem szólókat :) nekem is tőlük van hörcsögöm, nagyon kedvesek, mindig válaszolnak, segítőkészek, és jelenleg sok hörcsög vár naáluk szerető gazdira :)
2021. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰 Melisszát fogom tőlük örökbe fogadni ♥️♥️♥️ tényleg mindenben segítenek
2021. máj. 18. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!