Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilnek a hörcsögök...

Miért pisilnek a hörcsögök fejenállva?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert így szeretünk.

1,5/L

2010. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de szerintem ők a szagokkal is kommunikálnak..


ÉS így kenik magukra a szagukat..


Talán tüzel a hörcsögöd, és ilyenkor a vizeletükben vmilyen hormon felszaporodik, azzal hogy lepisálja magát, tudatja a hímekkel hogy tüzel éppen.

2010. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nemtom, csomószor így pisilnek, azt emiatt kipisilnek a ketrecből is... úgy kell körülbiztosítani a wc-jüket emiatt
2010. aug. 24. 01:11
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
kevesebbet kell itatni..
2010. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha kevesebbet iszik, akkor miért nem áll fejen?


kínozni se szeretném a vízmegvonással

2010. aug. 24. 01:20
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok hörcsögöm volt régen, meg egerem is, de soha nem láttam egyiket sem fejenállva pisilni :D

több hörcsögöd is produkálja ezt, vagy csak egy?

2010. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
több is, de nem mind
2010. aug. 24. 01:47
 8/19 anonim ***** válasza:

Jézusom azt meg,hogy?XD

Mindjárt lefordulok a székről:))),pedig nekem rengeteg hörcsögöm volt de egyik se akrobatázott mikor a dolgát végezte.

14/l

2010. aug. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Salx Narval ***** válasza:
Ilyent még én sem láttam.:D Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy miért csinálja, de biztos van valami oka.Csak találgatok, ezek a kis rágcsálók, ha megijednek, vagy fájdalmat éreznek,mindjárt hanyatt fekszenek, nem lehet, hogy valami húgyúti megfázásról, vagy fertőzésről van szó.Nem sír, amikor vizel? Persze az is lehet, hogy ez természetes náluk, csak én még nem láttam.
2010. aug. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem sírnak, meg asszem főleg a fiú höriknél volt.


meg inkább kézenálás, mint fejen.


mikor mennek a sarokba pisilni, a hátsó lábaikat egyre magasabbra teszik, hogy a végén már fejjel lefele lesznek szinte.

2010. aug. 24. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!