Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiengedhetem a parkettára a...

Kiengedhetem a parkettára a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a parkettán elkeritek egy részt amin szaladgálhat meg adok neki egy szilva méretű labdát had játsszon. De azt mondta haverom hogy nem valami jó az nekik mert a parkettán csak csúszkálnak és megsebesülhetnek.
2010. aug. 24. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg Aranyhörcsög .
2010. aug. 24. 13:58
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a parkettán nem lesz semmi baja, és csak néha csúszkál, szóval szerintem nyugodtan kiengedheted
2010. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg el tud csúszni. De azért ne gondolj olyan balesetre, hogy neki kenődik valaminek, kis helyen nem tud neki lendülni. :P
2010. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. aug. 24. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
viszont a labda szerintem nem fogja érdekelni, megpróbál majd megszökni. :)
2010. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha oké. Majd kipróbálom mert haverom hörcsögével meg leálltam focizni :D. Két ujjam vs. Hörcsög
2010. aug. 24. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan kiengedheted a hörit de nagyon VIGYÁZZ nehogy bemásszon szekrény alá ágy alá stb.! Szerintem elösször amikor kiveszed depis lesz akkor tedd visz majd késöb megpróbálod újra! biztos hogy menekülni fog az első 1-2 kivételnél!nagyon gyors az anyagcseréjük!10 percenként ürítenek úgyhogy ha nem akarod hogy a parketta ürülékes legyen akkor 10 percenként tedd visza a ketrecébe a höridet!

2010. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kazettákkal könyvekkel elkeritem azzal nincs gond az ürítéssel sem szeretem a hörcsögömet nem nagy dolog felmosni a padlót :)
2010. aug. 24. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj rá csak akkor
2010. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!