Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a törpenyuszimma...

Mit csináljak a törpenyuszimmal,hogy ne tépje a ketrecét?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt vettem ezt a kis jószágot,de minden éjjel elkezdi rágni a ketrecét.Mint pl most. Este 6 óta kint volt a szobámban,szaladgált jobbra balra.Most hogy fekvés idő van,így visszarakom a ketrecébe és iszonyú zajt csap (engem nem zavar,de a családtagjaim nem igazán tudnak aludni mivel minden kihallatszódik a szobámból). Most letakartam fehér lepedővel, néha tépi a ketrecet így is. Vagy szerintetek hagyjam nyitva a ketrec ajtaját,hogy szabadon mászkáljon itt a szobámban? (vezetékek nincsenek előtte)

Előre is köszönöm szépen



2021. máj. 30. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Van előtte széna? Szerintem csak koptatná a fogát.
2021. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van előtte
2021. máj. 30. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet venni nekik olyan fát, vagy más anyagból kis házikót stb, amit szabad rágniuk, és szokták szeretni. Az kevésbé zajos, ha azt rágja mint a ketrec, szerintem jobb is. Ha van ilyen, és úgy is rágja, akkor ki szeretne jönni, ha biztonságos a szoba szerintem nyitva hagyhatod az ajtaját
2021. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adj neki valami botot, koptatja a fogát is meg le is foglalja
2021. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitva hagyod és szabadon elkezd bóklászni a szobában, akkor meg valszeg te nem fogsz tudni tőle aludni.
2021. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából akkor nyugszik meg,hogyha kint van a szobámban😅
2021. máj. 31. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztonságos a szoba jobb ha kint van . Az én nyuszim is rángatta a ketrecet semmi nem vált be és nem is szokott le róla . Az egyetlen megoldás a szabad tartás volt .
2021. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Lehet hogy túl kicsi a ketrec, azért érzi jobban magát azon kívül. És azért rágja a rácsot mert lehet h. ki akar jönni. (ezek nem biztosak, nem értek túlságosan a nyulakhoz, ezért lehet rosszat írtam)
2021. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!