Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a csincsi...

M3litta kérdése:

Hogyan szoktassam le a csincsillám arról, hogy ne rágja meg a bútorokat?

Figyelt kérdés
A ketrecben van neki külön erre a célra rágófa,viszont így is megrág mindent. Mit tegyek?

2021. jún. 4. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Kend be erőspistával! Adjál neki olyan fa ágakat (természetest, ami nincs kezelve vegyszerrel- akár az erdőből) amit rágcsálhat.
2021. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van neki ilyen fája. De azt is, meg mindent is rág. Az oké, hogy még tényleg kicsi (3 honapos) és érdekli minden, de valamit szeretnék tenni ellene hogy ne rágjon meg mindent.
2021. jún. 4. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
A csincsilla rág...ez ilyen
2021. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
A csincsilla rág, nem tudod leszoktatni. Koptatja a fogait, ennyi.
2021. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 10 évvel ezelőtt volt egy csincsillám. Lerágta a tévé távirányítójáról a gombokat, azóta is izomból kell nyomnom, hogy érzékeljen. XD Falról leszedte a vakolatot, a széknek a sarkát szép foglenyomatossá varázsolta... Megbántam, hogy mellette döntöttem, nyuszimmal viszont semmi probléma nem volt.
2021. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!