Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz, hogy Ausztráliában egér...

Igaz, hogy Ausztráliában egér invázió van?

Figyelt kérdés
Egyre több hírt látok, eddig nem a macskákkal volt a bajuk? Vagy most visszafogták a macska létszámot és megjelentek az egerek?

2021. jún. 9. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem a rókákkal volt előtte baj? Hogy nem is őshonos hanem betelepítették őket és hogy mennyire elszaporodtak, most meg az egerek aha. Bútort meg mindent megrágnak
2021. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Pont ma láttam én is egy posztot, hogy a kórházakba is bejutottak. Valaki a kekszes zacsiban talált egyet. Elmondása szerint a kórházban tisztaság van, csak az invázió miatt ott is sok az egér.
2021. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Valahogy nekem nem kerek az egész,ha tényleg így van h felzabálnak mindent akkor már rég le lehetett volna őket mérgezni százszor.
2021. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem tájékozódsz megfelelően 3 - as... Ezt fogják tenni! Egy - már régen betiltott - méreggel fogják kiirtani az egereket.

Ezzel a méreggel az a baj, hogy sajnos sok más élőlényt is eé fog pusztítani...

Viszont, elérkeztek arra a pontra, hogy már olyan súlyos az egérhelyzet, hogy nincs más megoldás.

Gondolj bele, hogy több ezer tonna élelmiszert kell miattuk megsemmisíteni! Ráadásul minden egyéb használati tárgyat is tönkretesznek a rágásukkal... Borzasztó lehet!

2021. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
88%
Lidlipú nem túl okos , de mindenbe beleszólogat
2021. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

"Nem tájékozódsz megfelelően"


Ugyan miért nem tájékozódok?Olvastam róla h nem győzik csapdázni,ha tényleg a képek szerinti mennyiségű egér van akkor eleve mérgezni kellett volna őket,ez így egy műbalhé...

2021. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

"Lidlipú nem túl okos , de mindenbe beleszólogat"


Neked meg már többször jeleztem h ha szerelmes vagy belém akkor ne ezt az óvodás "meghúzomahajátmert tetszik" módon tudasd velem ,mert ez nekem nem jön be..


Köztünk nem lehet semmi ,értsd már meg...

2021. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon okosak. Most több féle állat is pusztuljon, csak mert a természetes ellenségeiket kiritkítottak. 🙄 és egy állatvédő szervezet sem tiltakozik?
2021. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hollófernyiges ***** válasza:
94%

"Egy - már régen betiltott - méreggel fogják kiirtani az egereket."


Megjegyzem az a szörnyű méreg (a bromadiolon) Magyarországon és az EUban is az egyik leggyakoribb hatóanyag.

2021. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
#8 majd te fogsz tuntetni ha a kenyer ara 100 ftrol 1000 ftra (csak egy hasonlat) no mert tobb tonnat ki kell dobni miattuk a kukaba. Mar viheted is akkor az afrikai ehezoknek ha ennyire jolelku vagy
2021. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!