Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egy tengerimalacot...

Lehet egy tengerimalacot ivartalanítani? Ha igen akkor szerintetek kb. mennyi egy ilyen beavatkozás? És a fájdalmas neki?

Figyelt kérdés

Anyukám nem akar kis tengerimalacokat azt mondja h kettő elég!:( A tesóim választották az egyik fiú a másik lány!

Pedig én akarnék piciket mert szeretem az ilyen kis szőrös állatokat:D sajnálom őket h ezt kell velük tenni:S


2010. aug. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

igen lehet...

[link]

2010. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rég kérdeztem az állatorvost mert nálunk már kétszer voltak kicsik de többször már nem szeretném szegényt elletni így meg nem tudom őket össze engedni!6000 ft ot mondott a doki a fiú ivartalanítására!
2010. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
A hímet egyszerűbb, akkor mindenképpen csak azt ivartalanítsátok. De még egyszerűbb kicserélni a fiút a kereskedésben egy lányra, vagy ha már eleve 2 lányt vettetek volna.
2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Áh,nem cserélném ki egyiket sem,több mint 1 éve nálunk vannak!A fiú volt már amikor a lányt egy papírdobozba rakva találtuk a ház oldalba!Most úgy vannak,hogy a 2 ketrec egymás mellett van így tudnak kommunikálni de mást nem!


10:11 voltam

2010. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Lehet. Nem, igazából egyátalán nem érzi, hogy megműttik, sőt még kifejezetten élvezi is!!!

Ilyen hülye kérdést, még, hogy fájdalmas-e??Szerinted?!

2010. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs h nem vagyok olyan nagyon okos mint TE! nem vagyok sem orvos sem olyan ember akinek sok állatát ivartalanították volna ezért nem is tudom h miből áll egy ilyen dolog! De kérlek ha nem tudsz normális választ adni akkor ne adj semmilyent!
2010. aug. 26. 10:42
 7/7 A kérdező kommentje:
a többieknek nagyon köszönöm! lehet h én is különrakom őket mert azon is gondolkodtam.
2010. aug. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!