Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Denevér éjjel meddig kb hány...

Denevér éjjel meddig kb hány óráig vadászik? (Panel)

Figyelt kérdés
Szeretném éjjelre teljesen nyitva hagyni az ablakot, hogy járhasson a levegő, de nem akarok szárnyas vendéget sem. Mikor mennek aludni? Az egész éjszakát végig vadásszák? Nem találtam semmit erről az interneten. Köszönöm előre is a válaszokat!

2021. jún. 28. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok pontos informacioval szolgalni, csak azt tudom, hogy nalunk kb este 8 es ejfel kozott repkednek eszeveszetten, utana mar nem, vagy legalabbis nem feltunoen.

Bar nalunk nyitva van az ablak szine mindig, de meg egy sem jott be szerencsere es szunyoghalo sincs.

2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom én se pontosan, de neki mehetne a nagyot halló szomszéd tévéjének egy nagyobb példány.
2021. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontosan a kérdésedre válasz, de nem lenne opció egy szúnyogháló? Én rosszul vagyok a gondolattól, hogy berepül bármi is. Akár rovar, akár denevér. Ha albérlet és nem akarsz drága pénzen telepíteni egyet, lehet venni ragaszthatót is, ami egy nyarat azért kibír, ha ügyesen ragasztod. És kb. 2000 Ft.
2021. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hajnalban már nincsenek. 4 kor. ezt tegnap előtt ellenőriztem :)
2021. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van szúnyogháló, de az nem denevér háló mégsem. Van is fent, öntapadós(az a legjobb, ha jó minőségű, de idén sikerült kifogni egy nagyon rosszat).


Hajnali négykor még alszom és amúgy is akkor már kel fel a nap, keleti irányú az ablak egyébként. Jó lenne tudni valahonnan, hogy legalább éjjel kapjak levegőt.

2021. jún. 28. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van fent szúnyoghálóval, akkor nem fog berepülni, mert érzékeli az akadályt. Hajnalig repkednek, egyébként.
2021. jún. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló nem akadály nekik, én sem értem, miért. Egyik ismerősömhöz berepült azon keresztül és ott csüngött a háló, a denevér meg elpusztult, mert nem talált ki szegény, és össze-vissza verte magát.
2021. jún. 29. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura. Csak úgy repülhetett be, ha valahol elengedett a szúnyogháló és volt egy rés. Akkor a telepített szúnyoghálóval a megoldás, egy ablakra az sem olyan eget rengető összeg. Azt nem tudja kiszakítani, a lyukakon meg nem fér át. Még esetleg az lehet, hogy be mászott redőnytokba vagy valamilyen szellőzőbe, és azon keresztül jutott be. De ez ritkaság, alapvetően a szúnyogháló kint tartja őket.
2021. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzam a lepcsohazba most este 8 fele jonnek be, ki be ropkodnek ....reggel 6kor meg itt vannak. Utalom oket!
2021. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!