Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesüni játék közben elalszik?

Törpesüni játék közben elalszik?

Figyelt kérdés

Új süngazdi vagyok (lehet, belefuttok még néhány kérdésembe) és aggódom, mert tegnap és ma is este fél 9 körül vettem ki a sünit és fél óra játék után odabújt az ölembe és elaludt. Ez nem jelez gondot?

Letakart állólámpa van a szobában, az lenne túl világos vagy lehet, hogy elfárad? 2 hónapos, arra gondoltam, hogy talán még pici és ezért hamarabb fárad. Egyébként villanyoltás után egész éjjel pörög úgy reggel hétig, jól eszik, iszik, jól ürít.



2021. jún. 30. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A sün éjjszakai állat, ha kicsi is akkor meg még inkább többet fog aludni.
2021. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Törpe süni, szóval az aktivitása is törpe.
2021. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Norbán ***** válasza:
2%

lehet uncsi vagy neki? 🤔


:)

2021. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem probléma ne aggódj.
2021. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel. Inkább csak orulj neki hogy biztonságban érzi magát melletted és el tud aludni az oledben. Ritka :)
2021. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már azóta megszoktam, megszoktuk egymást, magától ébred 7 után, vacsorázik, aztán velem szundít, amíg én sorozatot nézek. Nagyon bújós, nagyok közvetlen kicsi süni, igazán szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen! Persze a szundi után indul a játék. Bújócső, gurigázás, kukacvadászat :).
2021. aug. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!