Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy erdei egér...

Találtam egy erdei egér kölyköt (?) (Lennt kifejtve)

Figyelt kérdés

Haza nem hozhattam mert, férjem retteg tőle. (Felhívtam,de határozottan megtiltotta.) Már van bundája viszont szerintem a szemét még nem nyitotta ki. Legalábbis végig csukva volt, amíg mellette voltam. Még fel sem állt. A járdáról feltettem az arborétum melletti alacsony kerítésfalra, hogy az emberek ne tapossák el. (Olyan pici, hogy majdnem én sem vettem észre.) Tettem fölé félig egy zsepit, hogy az anyja azért lássa,de a hűvös levegőtől azért valamelyest védve legyen. (Egyébként nem szoktam szemetelni,de most nem tudtam máshogy egy kis menedéket adni neki.) Lelkiismeret furdalásom van, hogy sorsára hagytam. Tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg vagy éhenhal vagy kihűl. Azért mégis reménykedem. Szerintetek van rá esély, hogy túléli?

Van róla képem és egy pár másodperces videó,de nem tudom feltölteni.



#kölyök #Erdei egér
2021. júl. 5. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tuleli vagy nem. Igazabol Te mindent (nagyjabol) megtettel. Az anyjától fugg megtalalja e. Bar en nem raktam volna keritesfalra, inkább egy kis bokorba ha volt a közelben. A zsepi se jo otlet.. Foleg ha illatos, nwm fogja megtalalni az anyja.


Amugy nem rosszbol irom de ne legyen lelkifurdalasod mert egy kártékony allatrol beszelunk😅 mármint persze tok cuki enis megmentenem, de azert nem kell ketsegbe esni mert eggyel kevesebb van beloluk, igyis hihetetlenul szaporak.

2021. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az is előfordulhat, hogy egy másik állat megtalálja és....
2021. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Direkt illat mentes zsepit tettem. Bokorba nem tudtam betenni mert a kerítés miatt nem értem el. Egyébként én is oda tettem volna. Biztonságosabb is és valóban nagyobb az esélye, hogy megtalálja az anyja.


Az a gond velem, hogy minden kisállat esetében,akit sorsára kell hagynom, utána rendesen megsiratom.

2021. júl. 5. 08:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek ment a zöld kéz.
2021. júl. 5. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerítés tetején nem sok esélye volt, hogy az anyja megtalálja. Valószínűleg elpusztult. De a természet már csak ilyen, ezt el kell fogadni.
2021. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!