Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy hörcsög?

Tengerimalac vagy hörcsög?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Amelyiket szeretnéd ... kevés infó.. ebből hogy tudjuk?
2021. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Tengerimalac☺🤗
2021. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
A hörcsög valamivel hajlamosabb az agresszióra
2021. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Tengerimalac. Tovább él, kedvesebb, több rajta a simogatható felület.
2021. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Tengerimalacok tovább élnek, tehát nagyobb felelősség, nagyobbak, több kaját igényelnek, nagyobb ketrecet, emiatt drágábbak, viszont jobban lehet őket simogatni, kifejezetten szeretik, ha hozzászoktak, jobban lehet játszani velük, meg lehet tanítani őket dolgokra, ezért nagyobb móka. Attól függ szerintem, mennyi felelősséget szeretnél vállalni, mennyi helyed és időd van. Én a tengerimalacra szavazok, de te tudod.
2021. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac társas lény, a hörcsög magányos. Tengerimalac babusgathatóbb általában, meg cuki hangot ad ki, de nagyobb munka takarítani meg almot cserélni.
2021. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Tengerimalac
2021. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

horcsoginfo.hu

tengerimalacok.hu


Olvasd el ezeket és eszerint dönts. Teljesen más igénye van a 2 fajnak.

2021. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Még egy szavazat a tengerimalacra. A hörik is aranyosak, meg kézhez szoknak, de azokon felül, amit a többiek írtak, kell nekik állati eredetű fehérje is. Van, akinek nem okoz gondot az élő vagy akár szárított kukac vagy rovar a hűtőjében, nekem igen. Sajnos csak nagyobb kiszerelésben adják, nem tudsz 4 dbot venni. A táplálkozása miatt a szaga sem olyan, én legalábbis a tengerimalac szagát jobban tolerálom, igazából a maliknak nincs is szaguk, csak a pisijüknek, de ha naponta kiszeded a pisis részeket, akkor semmit sem érezni.
2021. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!